فهرست
ابهام در ماجرای مسمومیت؛ چرا فقط ماهینی؟
ابهام در ماجرای مسمومیت؛ چرا فقط ماهینی؟

ابهام در ماجرای مسمومیت؛ چرا فقط ماهینی؟

آی اسپورت - در حالی که مشخص بود حسین ماهینی در خط دفاع پرسپولیس به مهره‌ای مهم و اساسی تبدیل شده اما در عین تعجب، مقابل الهلال نیمکت نشین شد. این خبر، حدود دو ساعت مانده به شروع بازی به دست رسانه‌ها در ایران رسید که البته خود، گواهی است بر رابطه بسیار ضعیف بین باشگاه پرسپولیس و رسانه‌های ورزشی.

به هر حال گفته شد ماهینی به دلیل مسمومیت، بازی با الهلال را از دست داده و نمی‌تواند پرسپولیس را همراهی کند اما یک سردرگمی آشکار در این موضوع وجود دارد که فقط با جواب دادن به این سوالات، می‌توان از آن سردرگمی، خارج شد. اینکه چطور ممکن است در جمع 46 نفره کاروان پرسپولیس اعم از بازیکنان، مربیان، اعضای کادرمدیریتی، تدارکات، بوقچی‌ها و... فقط حسین ماهینی مسموم شود؟

چرا ماهینی یکی، دو ساعت مانده به شروع بازی متوجه مسمومیت خود شد؟ حالا اگر بپذیریم که مسموم شده و نمی‌توانست برای پرسپولیس بازی کند، چرا به جای پیگیری روند درمان خود، آمد و روی نیمکت ذخیره‌ها در کنار سایر بازیکنان نشست؟  اگر مسموم بود و قدرت بازی برای پرسپولیس را نداشت، چه شد که همراه سایر بازیکنان برای گرم کردن بدن خود از رختکن بیرون آمد و حتی با سایر بازیکنان عکس سلفی ثبت کرد؟  

البته باور داریم حسین ماهینی بازیکنی بی حاشیه و شجاع است که از نظر فنی نیز خودش را به اهالی فوتبال ثابت کرده اما کاش یک نفر جواب این سوالات را می داد تا اذهان در مورد غیبت این بازیکن روشن شود.  

 

خبر ورزشی

۶ ۴  
آی اسپورت
2017-02-22 12:54:00
نظر دهید

۴ نظر
مسعود
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۳:۱۵
اذهان شما روشن بشو نیست
۷
پرسپولیس چی
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۳:۲۴
دقیقا برای من هم سوال هست. این یه دروغ رسانه ای بوده و احتمالا توی ترکیب نذاشتنش و نخواستن که شان ماهینی رو خراب کنند. ماهینی تمام بازی های این فصل رو انجام داده و هیچ مشکلی نداشته . فقط میدونم تیم از نبودش تو دفاع راست خیلی ضرر کرد و صادق محرمی افتضاح بود. روی نیمکت خیلی سالم و سرحال نشسته بود حتی صبحش هم با تیم تمرین کرد روی بام هتل اقامتشون. لطفا پیگیری کنید قضیه چی بوده...
مجتبی فرد
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۵:۱۰
البته باور داریم حسین ماهینی بازیکنی بی حاشیه و شجاع است که از نظر فنی نیز خودش را به اهالی فوتبال ثابت کرده اما کاش یک نفر جواب این حاشیه‌سازی‌ و بحران‌سازی‌های مصنوعی ما را می‌داد...
۲
رضا آبي سالار
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۲۲:۰۲
يعين واقعا دوپينگ كرده بود ؟؟؟..خخخ لنگي دوپينگي ...
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر