فهرست
کاپیتان با کمترین قرارداد در پرسپولیس
کاپیتان با کمترین قرارداد در پرسپولیس

کاپیتان با کمترین قرارداد در پرسپولیس

آی اسپورت - سیدجلال حسینی، کاپیتان پرسپولیس که در این فصل نیز به دلیل کمبود بازیکن در خط دفاعی یکی از نفرات تاثیرگذار و قابل اعتماد یحیی گل محمدی در قلب دفاعی محسوب می‌شود، همچنان با انگیزه بالایی به دنبال نمایش قدرتمند با پیراهن شماره 4 است.

مدافع سرخ‌ها که روز گذشته جدالی خاطره انگیز برابر ملوان بندرانزلی به عنوان دیداری تدارکاتی پشت سر گذاشت و خاطرات گذشته را با پژمان نوری، مازیار زارع و دیگر نیمکت بندرنشینان مرور کرد، در این فصل در شرایطی به کار خود با پرسپولیس ادامه خواهد داد که برخلاف دیگر بازیکنان مذاکره‌ای برای افزایش قرارداد نداشته است.

سیدجلال حسینی نیز همانند دیگر بازیکنان بند مالی در قراردادش داشته که به او اجازه می‌داد برای ادامه همکاری با باشگاه وارد مذاکره شود و شرایط مالی خود را تغییر دهد اما کاپیتان باتجربه سرخ‌ها با توجه به شرایط تیم و جدایی برخی بازیکنان، ترجیح داده نسبت به این موضوع بی تفاوت باشد و علیرغم اینکه قراردادش به عنوان کاپیتان تیم از ارزش پایین‌تری نسبت به خیلی از بازیکنان برخوردار است، کارش را بدون حاشیه و ورود به این موضوع دنبال کند.

کاپیتان سرخ‌ها اکنون با دستیابی به هشت عنوان قهرمانی طی 19 دوره از لیگ برتر، پرافتخارترین بازیکن لیگ محسوب می‌شود و باید دید شرایط برای او در فصل پیش رو به چه شکل پیش خواهد رفت.

 

ورزش سه 

۴    
آی اسپورت
2020-10-27 13:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر