فهرست
دو ماه تا پایان سریال مصدومیت نمایشی شکاری
دو ماه تا پایان سریال مصدومیت نمایشی شکاری

دو ماه تا پایان سریال مصدومیت نمایشی شکاری

آی اسپورت - خبر کوتاه بود و تکراری: «تیم فوتبال تراکتور میهمان نساجی مازندران خواهد بود. با توجه به رقابت صدرنشینی بین تراکتور و سپاهان، این دیدار برای سرخپوشان تبریزی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است اما مصدومان نسبتا پرتعداد تیم تراکتور سبب شده تا مصطفی دنیزلی با نگرانی وارد این بازی شود. پس از اینکه محمدرضا خانزاده دوران مصدومیت را پشت سر گذاشت و به زمین مسابقه بازگشت، رضا اسدی جایگزین او دچار آسیب‌دیدگی شد اما این پایان کار نبود. دو پیش ویلیام میمبلا نیز در کنار رضا اسدی به نرم‌دوی دور زمین پرداخت و از تمرینات گروهی به دور بود. همچنین رضا شکاری هافبک خوش‌تکنیک و ملی‌پوش تی‌تی‌ها نیز با لباس‌شخصی در محل تمرین حضور یافت تا مشخص شود او بازی با نساجی را از دست خواهد داد. البته فعلا تنها غایب قطعی تراکتور رضا شکاری است و تکلیف میمبلا و رضا اسدی تا قبل از بازی مشخص خواهد شد.» شکاری که اول فصل صحبت از حضورش در پرسپولیس بود فعلا برای تراکتور بازی نکرده و می‌گویند مصدوم است اما آیا واقعا مشکل او مصدومیت است؟

ذوب‌آهن ۲ بار از شکاری شکایت کرد

بازیکن جوان تیم فوتبال ذوب‌آهن با فسخ یک‌طرفه قرارداد خود با این باشگاه در سال ۹۶ قراردادی پنج ساله با باشگاه «روبین کازان» روسیه امضا کرد که براین اساس در آن زمان ادعایی با کمک سالواتوره وکیل ایتالیایی این باشگاه تنظیم شده و تسلیم مقامات انضباطی فیفا شد. در ادامه و در تابستان امسال نیز جدایی رضا شکاری از روبین کازان روسیه و مذاکره او با باشگاه پرسپولیس و سپس پیوستنش به تیم تراکتور به یکی از موضوعات اصلی فوتبال ایران تبدیل شد و مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن ابتدا به پرسپولیس و سپس به تراکتور بابت جذب شکاری هشدار داد و اعلام کرد ممکن است این بازیکن به خاطر فسخ یک‌طرفه قراردادش با ذوب‌آهن که دو سال پیش اتفاق افتاد، از سوی فیفا محروم شود. در همین راستا ذوب‌آهن برای دومین بار نیز به فیفا شکایت کرد. البته در آن زمان میرحیدری، مشاور حقوقی باشگاه ذوب‌آهن در این خصوص اعلام کرد: « قابل پیش‌بینی نیست رای چه زمانی اعلام می‌شود. اول باید ختم مذاکرات اعلام شود. بعد زمانی برای تشکیل جلسه دادرسی مشخص می‌شود. پرونده سنگین است و تعداد هیات رسیدگی‌کننده هم با بقیه پرونده‌ها فرق دارد.»

شکاری فعلا شکار ذوب‌آهن

طی مدتی که شکاری به تیم تبریزی پیوسته به جز یک بازی که نیمکت‌نشین بوده، در سایر بازی‌ها سکونشین بوده آن هم در حالی که ظاهرا آماده بازی کردن است اما هر بار یک بهانه برای بازی نکردن وی از سوی مسئولان تراکتورسازی اعلام می‌شود. البته زیاد سخت نیست که بدانیم چرا شکاری که اتفاقا یکی از خوب‌های تراکتور نیز به شمار می‌رود از میادین به دور مانده است.

طبق اطلاعات رسیده، دلیل بازی نکردن شکاری برای تبریزی‌ها قطعا به شکایت ذوب‌آهن از وی به فیفا مربوط می‌شود و چیزی جز این امر موجب دور ماندن این بازیکن از مستطیل سبز نشده است و به قولی برای شکاری نه مصدومیتی در کار است و نه مورد دیگری که به خاطر آن این بازیکن سکونشین شده باشد. در همین راستا نیز خبر می‌رسد حدود یک ماه و نیم تا ۲ ماه دیگر تا اعلام رای شکاری باقی مانده و این بازیکن که مدنظر پرسپولیس نیز قرار داشت تا آن مدت باید صبر کند تا حکم احتمالی علیه وی، تبعاتش دامنگیر تراکتورسازی نشود.

احتمال شکایت از ذوب‌آهن

ممکن است این حکم باعث شود که تراکتور نتواند تا پایان فصل از شکاری استفاده کند اما اگر حکم به سود شکاری باشد که احتمال آن کم نیست، نوبت به یک شکایت دیگر می‌رسد چراکه به گفته نزدیکان شکاری، وی قصد دارد در صورت پیروزی در این پرونده، از ذوب‌آهن شکایت کند!

 

فرهیختگان 

۶    
آی اسپورت
2019-10-21 10:12:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر