فهرست
پشت پرده شایعه اخراج کاپیتان‌های آبی؛ راز بقا
پشت پرده شایعه اخراج کاپیتان‌های آبی؛ راز بقا

پشت پرده شایعه اخراج کاپیتان‌های آبی؛ راز بقا

آی اسپورت – دو روز پیش یکی از رسانه‌ها خبر از کنارگذاشته شدن کاپیتان‌های استقلال بعد از پایان فصل داد و مدعی شد شفر روی آنها برنامه ندارد. بلافاصله بعد از این موضوع خسرو حیدری واکنش تندی به این خبر داشت و مدعی شد شایعه سازان می‌خواهند تمرکز او را بر هم بزنند، البته رحمتی و منتظری واکنشی به این موضوع نداشتند.

ماجرا از این قرار است که شفر در بدو ورودش به استقلال بعد از گذشته 20 روز نشستی را با افتخاری برگزار و در آن جلسه تاکید می‌کند که برخی از بازیکنان پا به سن گذاشته تیم را در آخر فصل نمی‌خواهد و اگر بنا به ادامه همکاری او برای فصل آینده باشد باید تیمی جوان‌تر را راهی مسابقات لیگ و آسیایی کند.

در ادامه شفر جلسات دیگری را با مدیر عامل استقلال برگزار کرد و حتی شایعه کنار گذاشتن منتظری هم در این زمینه مطرح شد و در خبرها آمده بود که منتظری در نیم فصل از استقلال جدا می‌شود اما بر اساس شنیده‌ها با اطلاعاتی که شفر از مربیان حاضر در فوتبال ایران و مسئولان باشگاه گرفت متوجه شد که منتظری بازیکن ملی پوش و تاثیر گذاری است و مرد آلمانی می‌تواند روی او حساب کند.

در نشست دوباره افتخاری با شفر، مربی آلمانی اعلام کرد که نیازی به حیدری برای فصل بعد ندارد و در مورد منتظری و رحمتی هم در پایان فصل تصمیم می‌گیرد، حتی شفر در نیم فصل اجازه جدایی به رحمتی را نداد و به این بازیکن اعلام کرد در این تیم بماند و بجنگد اما در مورد حیدری و چند بازیکن دیگر که اتفاقا کم سن و سال هم هستند اعلام کرد نظری روی آنها ندارد.

جالب اینجا است که بلافاصله این خبرها به بیرون درز پیدا کرد و همین موضوع باعث عصبانیت شفر شد و او اعلام کرد اگر در جلسات یک مقام مسئول باشگاه حضور داشته باشد او سکوت می‌کند تا آن شخص از نشست بیرون برود! شفر به افتخاری اعلام کرده انتقال صحبت‌هایش به رسانه‌ها تاثیر منفی روی تیمش می‌گذارد و به همین دلیل از این پس جلسات بدون حضور مقام مسئول مذکور برگزار شود.

 

نامه نیوز

۱۰    
آی اسپورت
2018-01-03 13:41:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر