فهرست
فرصت طلایی برای دلوفئو: خودت را نشان بده
فرصت طلایی برای دلوفئو: خودت را نشان بده

فرصت طلایی برای دلوفئو: خودت را نشان بده

آی اسپورت- آمار نشان می‌دهد وقتی بارسلونا نیمار را از دست داد و این بازیکن راهی پاری‌سن ژرمن شد، بهترین دریبلر این تیم از آن جدا شد و بارسا برای جانشینی‌اش عثمانه دمبله را از دورتموند جذب کرد.

اما مصدومیت ستاره جوان فرانسوی جوان در دیدار بارسا مقابل ختافه که کمتر کسی فکرش را می‌کرد انقدر جدی باشد و در نتیجه آن مجبور به ترک زمین شد، نیاز به جراحی دارد و گفته می‌‎شود او تا سال 2018 قادر به بازی کردن برای بارسلونا نخواهد بود.

این یعنی ارنستو والورده حالا باید به فکر آلترناتیوها باشد و جازیگزینی برای این بازیکن پیدا کند و البته معنی دیگرش این است تنها بازیکنی که بارسلونا در بازار نقل و انتقالاتی در تابستان خریده بود که هواداران از خریدش راضی بودند، توان بازی کردن برای این تیم تا مدتی طولانی را ندارد.

حالا مسئولیت سنگینی با جرار دلوفئو است. او اصلی‌ترین گزینه برای پر کردن جای خالی دمبله است. حداقل تا زمانی که مصدومیت این بازیکن به پایان برسد. در دیدار مقابل ختافه و زمانی که دمبله نتوانست به بازی ادامه دهد هم او بود که توسط والورده برای ورود به زمین انتخاب شد.

دلوفئو بازیکنی است که از زمان پرورش یافتن در لاماسیا بارسایی‌ها امید زیادی به آینده‌اش بسته بودند، اما نتوانست انتظارات را برآورده کند و فروخته شد. حالا که بارسلونا او را دوباره جذب کرده، ناخواسته با یکی از سخت‌ترین مسئولیت‌های دوران بازی مواجه شده که می‌توان حتی نام آن را فرصتی طلایی گذاشت.

او با سرو صدای زیاد بازگشت و گفته شد که می‌تواند بازیکنی باشد که در شرایط سخت به کمک تیمش می‌آید. اما واقعیت این است که هنوز نتوانسته در نیوکمپ کادر فنی و هواداران را متقاعد کند که ارزش بازگشت را داشته است.

هرچند که والورده دنیس سوارس را هم به عنوان یکی دیگر از گزینه‌ها در اختیار دارد، حتی می‌تواند از الکس ویدال و دیگر گزینه‌ها هم برای پر کردن جای خالی دمبله استفاده کند. اما به نظر انتخاب اول دلوفئو است و این یعنی مسئولیتی سنگین که باید دید این بازیکن جوان از پس آن بر می‎آید یا نه.

 

۲ ۱  
آی اسپورت
2017-09-18 18:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
ناشناس
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۳۲
پاس گل و کلی حرکات نمایشی قبل از پاس دادن به دنیس در بازیبا ختافه به همراه دریبل دو طرفه های عالی در بازی با اسپانیول و عوض کردن جهت بازی کار های ای بازیکن بوده البته دمبله خیلی تک روی میکنه و همین شاید جراد کل فصل یا 3 4ام فصل تو ترکیب اصلی باشه اونم با سرعت 26 کیلومتر بر ساعت در بازی با اسپانیول
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر