فهرست
آمار لوزی برانکو؛ هر ۴۶.۶ دقیقه یک گل
آمار لوزی برانکو؛ هر ۴۶.۶ دقیقه یک گل

آمار لوزی برانکو؛ هر ۴۶.۶ دقیقه یک گل

آی اسپورت- از ابتدای فصل تاکنون تیم پرسپولیس در مجموع لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا در ۹ بازی به مصاف رقبا رفته؛ سرخ‌ها در ۳۷۴ دقیقه‌ای که با سیستم ۲-۴-۴ خطی مقابل حریفان قرار گرفته‌اند یک برد و ۳ تساوی کسب کرده، ۲ گل زده و یک گل هم دریافت کرده‌اند یعنی به طور میانگین هر ۱۸۷ دقیقه یکبار موفق به گلزنی شده‌اند.

حاصل ۴۳۶ دقیقه‌ای که تیم پرسپولیس با سیستم ۲-۴-۴ لوزی مقابل حریفان صف‌آرایی کرده اما ۴برد، یک باخت، ۹ گل زده و ۳ گل خورده بوده است؛ یعنی سرخ‌پوشان با این سیستم بازی به طور میانگین ۴۶.۶ دقیقه یکبار گلزنی کرده‌اند.

پرسپولیس در دیدار مقابل فولاد خوزستان درورزشگاه آزادی، هفته دوم فصل جاری در دقیقه ۱۴ و با مصدومیت کمال کامیابی‌نیا و خروج این بازیکن از زمین مسابقه به اجبار تغییر سیستم داد و به سیستم ۲-۴-۴ لوزی روی آورد، در نهایت در ۷۴ دقیقه باقی مانده، سرخپوشان ۳ بار به گل رسیدند. در دیدار رفت مقابل الدحیل هم سرخ‌پوشان در حالی که در قطر میهمان تیم قدرتمند الدحیل بودند، با همین لوزی معروف، یک بر صفر قطر را ترک کردند.

در هفته ششم لیگ برتر شاگردان برانکو با ۲-۴-۴ لوزی بازی کرد و با نتیجه ۱-۲ نساجی مازندران را از پیش رو برداشتند. سرخ‌پوشان در دیدار برگشت مقابل الدحیل در لیگ قهرمانان آسیا موفق شدند این تیم را با نتیجه ۱-۳ در ورزشگاه آزادی از پیش رو بردارند اما بردهای پرسپولیس با لوزی معروف به همین جا تمام نشد و این تیم در هفته هفتم لیگ برتر با نتیجه یک بر صفر، تیم سپیدرود را از پیش رو برداشت.

حالا باید دید پرسپولیس برانکو با کدام سیستم ۲-۴-۴ در دربی ۸۸ حاضر می‌شود؛ خطی یا لوزی؟ هرچند تمام آمار و ارقام خوب و موفقیت‌ها مربوط به زمانی است که سرخ‌پوشان با سیستم ۲-۴-۴ لوزی بازی کرده‌اند.

۱    
آی اسپورت
2018-09-27 11:41:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر