فهرست
پشت‌پرده اخراج مربی لیگ یکی؛ جادوگر ۵۰میلیونی
پشت‌پرده اخراج مربی لیگ یکی؛ جادوگر ۵۰میلیونی

پشت‌پرده اخراج مربی لیگ یکی؛ جادوگر ۵۰میلیونی

آی اسپورت - در لیگ یک تا دل تان بخواهد مسائل عجیب و غیرقابل باوری رقم می خورد. فقط یک فقره از آن که در مورد یک مربی اخراجی و منشوری است، می‌تواند همه را متعجب کند. این مربی اخراجی، در ابتدای فصل با قرارداد بسیار بالایی راهی یک باشگاه لیگ یکی شد. باشگاهی که مدیران آن برای صعود به لیگ برتر، می‌خواستند با سرمایه گذاری بر روی این مربی، یک آینده بزرگ بسازند، ولی نمی‌دانستند که همه چیز در ذهن آقای مربی به «پول» ختم می‌شود نه پیشرفت.

مربی مورد اشاره، همان زمان که قراردادش را با این باشگاه متمول عقد و ثبت کرد، از مدیران باشگاه خواست اکثر بازیکنان لیست را تغییر بدهند. آن وقت به سراغ بازیکنان گرانقیمت لیگ یک و لیگ برتر رفت و یک تیم پر از ستاره را ساخت. تیمی که حداقل روی کاغذ از نگاه اهالی فوتبال باید به لیگ برتر صعود می‌کرد، چون پتانسیل بالایی داشت.

دیری نگذشت که پتانسیل فنی آقای مربی مشخص شد و تیمی که در موردش صحبت می‌کنیم، شروع کرد به از دست دادن امتیازات داخل و خارج از خانه. وقتی در این شرایط گیر افتاد، به جای تغییر رویه کاری و فنی تیم، باز به سراغ مدیران تیم رفت و از آن‌ها خواست برای بازگشت به ریل کسب امتیاز، با یک جادوگر قرارداد ببندند. حتی او اعلام کرد که با این فرد، قرارداد ۵۰ میلیون تومانی منعقد کنند.

وقتی رفتار‌های عجیب آقای سرمربی ادامه پیدا کرد، مسئولان باشگاه قید ادامه فعالیت را زدند و او را با یک حکم ساده، اخراج کردند. آقای مربی، اما در محافل مختلف این خبر را پخش کرد که خودش دیگر روحیه ادامه کار در لیگ یک را نداشت و تصمیم گرفت از آن باشگاه استعفا داده و بیرون بیاید.  این فقط یک نمونه از فعالیت‌های این مربی است، باقی مسائل را بشنوید، شوکه می‌شوید، اما این داستان همچنان ادامه دارد و ماجرا‌های دیگر این مربی را در روز‌های آینده اطلاع رسانی خواهیم کرد.

فوتبالی

۱ ۱  
آی اسپورت
2019-01-13 20:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
محمد
يكشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۰۸
فراز کمالوند مربی اکسین نیست احتمالا؟
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر