فهرست
مارادونا ضد کریس؛ تا «بهترین» فاصله دارد
مارادونا ضد کریس؛ تا «بهترین» فاصله دارد

مارادونا ضد کریس؛ تا «بهترین» فاصله دارد

آی اسپورت- دیگو آرماندو مارادونا معتقد است کریستیانو رونالدو بازیکن بزرگی است، اما تا تبدیل شدن به بهترین بازیکن دنیا فاصله‏‌ای زیاد دارد. خیلی‎ها در این دنیا هستند که معتقدند کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن دنیاست، اما حداقل دیگو آرماندو مارادونا، ستاره اسطوره‎ای دنیای فوتبال چنین نظری ندارد. مهاجم تیم فوتبال رئال مادرید از نظر تعداد توپ طلاها با مسی مساوی شده و هر کدام ۵ توپ طلا دارند. مارادونا البته معتقد است این بازیکن هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن دارد. او اخیرا در مصاحبه‎ای چنین گفته است: هرکسی این حق را دارد که هرچه می‎خواهد بگوید و من فکر نمی‎کنم کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن تاریخ باشد. اصلا این‎طور نیست. اما به دوران فوتبالی‌ای که او داشته احترام می‎گذارم. البته که معتقدم او از جایی که در حال حاضر است تا جایی که ما از آن به عنوان بهترین بازیکن تاریخ صحبت می‏‌کنیم راهی طولانی برای رفتن دارد. رونالدو در صحبت‎هایی مدعی شده می‎خواهد ۷ توپ طلا ببرد، باید دید موفق می‏‌شود یا نه و اگر موفق شد آیا این دستاوردها مارادونا را راضی خواهد کرد یا نه.

خبرورزشی

۱ ۳  
آی اسپورت
2018-01-23 01:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
وحید بارساپولیسی
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۰:۰۵
فقط کسانی که فوتبالی نیستن ، تاکید میکنم " کسانی که فوتبالی نیستن" اعتقاد دارن رونالدو بهترینه...برگردانی از جمله زلاتان بزرگ
۲
majid
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۱۱:۲۵
کوکایین و الکل عقلشو از بین برده آخه مفنگی تو رو چه به کریس
۱
محسن
شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۱:۲۷
یه دوره بود که یک بازیکن کوکایینی و الکلی،به تیم ناپل ایتالیا رفت.با ان تیم،ایتالیا را فتح کرد و در یک جام اروپایی هم اقایی میکرد.بازیکنی که فان باتسن هلندی،در موردش گفته: در طول عمرم فقط یک بازیکن را دیده ام که یک نفره و به تنهایی سرنوشت بازیها را تعیین میکند و او مارادنا است. کوچولو،اگر رونالدو یا مسی یا بقیه ستاره های کاغذی امروز،به تیمی مثل ناپل ان زمان رفتند و قهرمان شدند و تداوم داشتند هنر به خرج داده اند وگرنه در جمع بیست تا بازیکن درخشان،درخشیدن،زیاد نباید به چشم بیاد!!! اصلا مارادنا را با این مانکن تبلیغات،مقایسه نکن.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر