فهرست
اتفاق روز: اشکان خورشیدی باز هم به استقلال رسید
اتفاق روز: اشکان خورشیدی باز هم به استقلال رسید

اتفاق روز: اشکان خورشیدی باز هم به استقلال رسید

آی اسپورت- شاهکارهای کمیته داوران ادامه دارد. این کمیته نه تنها در این مدت با اشتباه‌های عجیب و غریب داورانش حاشیه ساز شده بلکه در چینش داوران هم تصمیمات سوال برانگیزی دارد. اشکان خورشیدی برای قضاوت بازی استقلال و صنعت نفت انتخاب شد. اشکان خورشیدی چند هفته گذشته با قضاوت بازی استقلال و نفت تهران در جام‌حذفی حسابی حاشیه‌ساز شده بود. اخراج نشدن ارسلان مطهری و گل آفساید جابر انصاری از اشتباهات تاثیرگذار این داور بودند که البته اخراج عجیب دانشگر بعد از سوت پایان بازی را هم باید به این لیست اضافه کرد.

خورشیدی برای نهمین بار در این فصل قضاوت می کند. او در 9 بازی قبلی 19 کارت زرد داده است. 2 بازیکن را اخراج کرده و دو بار هم پنالتی گرفته است.

فارغ از این که این بار قضاوت خورشیدی چگونه خواهد بود این انتخاب ها و تصمیمات کمیته داوران جای سوال دارد. استقلال در دو بازی اخیر مقابل نفت تهران و استقلال خوزستان از دو اشتباه داوری سود برد و هر اتفاقی در این بازی می‌تواند حاشیه‌های زیادی بوجود بیاورد.

۱۲ ۵  
آی اسپورت
2017-01-20 17:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
سرور لنگ
جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۱۳
چه سودی توی بازی استقلال خ برده . وقتی باخته .
۳ ۲
میثم
جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۲۵
اگر گل درستشون رو آفساید نمیگرفتن الان 3تایی شده بودین.خخخ
۳
saman207
جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۲۶
سود برده! ولی توانایی استفاده بهینه از لطف کمک داور محترم رو نداشته!!!! توانایییییییییییییییییی!
۴
امید
جمعه ۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۲۸
دیگه اگه تو بازی با اس خوزستان برنده میشد خیلی تابلو بود.داور همه تلاششو کرد.از افساید اشتباه تا اخراج بازیکن تو دو دقیقه.
۳
لنگ یعنی سوراخ اسیا.
دوشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۶، ۲۲:۴۳
احتمالا طاهره این بار خصوصی بیانیه داده! حالا چرا، اخودش میدونه و سوراخ اسیا. این بابا در بازی سرور لنگ با لنگ۲، بازی شروع نشده یه پنالتی برای لابی و لنگ۲ گرفت، مطهری رو هم اخراج نکرد.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر