فهرست
کوتینیو در بایرن؛ انتقال نیمار به بارسا غیرممکن شد؟
کوتینیو در بایرن؛ انتقال نیمار به بارسا غیرممکن شد؟

کوتینیو در بایرن؛ انتقال نیمار به بارسا غیرممکن شد؟

آی اسپورت - نیمار قصد جدایی از پی‌اس‌جی را دارد و در این هیچ تردیدی نیست. پی‌اس‌جی هم مخالفتی با این موضوع ندارد. دو راه پیش روی باشگاه فرانسوی است؛ نیمار یا باید به بارسا بازگردد یا راهی رئال شود و این دو تیم تنها گزینه‌های پی‌اس‌جی برای خلاص شدن از ستاره برزیلی هستند. سه‌شنبه گذشته بود که اولین دور مذاکرات بین پی‌اس‌جی و بارسا برای انتقال نیمار صورت گرفت و بی‌نتیجه هم پایان یافت. باشگاه فرانسوی برای فروش نیمار 100 میلیون یورو به علاوه دو بازیکن از بارسا را می‌خواهد. یکی از این دو بازیکن، فیلیپه کوتینیو بود که جمعه شب انتقال قرضی‌اش به بایرن قطعی شد. بازیکن دیگر راکیتیچ بود که او حاضر نشد وارد این پروسه شود.

به این ترتیب و با رفتن کوتینیو به بایرن، یکی از گزینه‌های اصلی بارسا برای معاوضه بازیکن نیز از دست رفت. کوتینیو حاضر نشد به خاطر بازگشت نیمار راهی پی‌اس‌جی شود و او را از فصل جاری با پیراهن بایرن خواهیم دید. بارسا به دلیل صرف مبالغ بالا برای جذب دی‌یونگ و گریزمان، قطعا توان پرداخت 100 میلیون یورو برای نیمار را ندارد و حالا کوتینیو را نیز از دست داده است. عثمان دمبله شاید تنها بازیکنی باشد که بارسا بتواند آن را برای معاوضه با نیمار پیشنهاد دهد هرچند ستاره فرانسوی پیش از این هرگونه انتقال به پی‌اس‌جی را رد کرده است.

با این تفاسیر مشکل بتوان تصور کرد که بارسا بتواند در مذاکرات با پی‌اس‌جی برای نیمار دست پر خارج شود و حالا رئال مادرید می‌تواند به صورت جدی وارد مذاکره با پی‌اس‌جی شده و شانس بالاتری برای جذب نیمار خواهد داشت. یک گزینه دیگر، ماندنی شدن نیمار خواهد بود. او امروز در تمرینات گروهی تیمش شرکت کرد و به زودی مشخص خواهد شد که در فهرست بازی فردای تیمش برابر رن حاضر خواهد بود یا خیر. هرچند بعید به نظر می‌رسد نیمار امروز هم به میدان برود.

۱    
آی اسپورت
2019-08-17 19:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر