فهرست
شفر در کنفرانس؛ می‎خواهیم تاریخ‎ساز شویم
شفر در کنفرانس؛ می‎خواهیم تاریخ‎ساز شویم

شفر در کنفرانس؛ می‎خواهیم تاریخ‎ساز شویم

آی اسپورت – وینفرد شفر سرمربی استقلال در نشست خبری خود قبل از بازی با الهلال در کویت اعلام کرد که تیمش را فقط برای پیروزی به زمین خواهد فرستاد. صحبت‌های شفر را بخوانید:

  • ابتدا به تیم الهلال قهرمانی در لیگ داخلی این کشور را تبریک می‌گویم. من بازی آخر آنها را دیدم و بازی بسیار خوبی انجام دادند. شنیدم که آنها یک مدیر جدید انتخاب کردند. سامی الجبار بازیکنی که در سال 2002 در جام جهانی بازی کرد انتخاب شده و برای او آرزوی موفقیت دارم. از تمامی افرادی که از ما مهمان نوازی کردند و تلاش کردند تا ما شرایط خوبی در کویت داشته باشیم، تشکر می‌کنم.
  • برای بازی فردا دو محروم داریم. چشمی و ابراهیمی حضور ندارند. چند بازیکن ما نیز آسیب دیدگی کوچکی داشتند. ما طی روزهای گذشته تمرینات خوبی انجام دادیم و با یک امتیاز می‌توانیم صدرنشینی خود را قطعی کنیم، اما به دنبال کسب سه امتیاز هستیم. روز اول مسابقات کمتر کسی فکر می‌کرد ما در گروه موفق شویم، اما ما الان تیم اول گروه هستیم و به تیم خودم از این بابت افتخار می‌کنم.
  • به تیمم اعتماد و ایمان کامل دارم. ما بازیکنان بسیار خوبی داریم و می‌دانم همه ایرانیان در کویت در ورزشگاه حاضر می‌شوند و از تیم محبوب خود حمایت می‌کنند تا موفق باشیم. می‌خواهیم تاریخ ساز شویم و در این گروه به عنوان تیم اول و بدون شکست راهی مرحله بعدی لیگ قهرمانان شویم.
  • همیشه تیم‌های ژاپن، کره‌جنوبی، ایران و استرلیا و عربستان برای حضور در جام جهانی رقابت می‌کنند. هر چقدر تیم‌های آسیایی در مسابقات بین‌المللی موفق باشند، برای قاره آسیا بهتر است. امیدوارم فردا بازی خوبی باشد و ما برای سه امتیاز خواهیم جنگید و سپس به مسابقات مرحله بعدی فکر می‌کنیم. من دو بار در کویت بودم و مردم این کشور همیشه برخورد خوبی با من داشتند و از آنها تشکر می‌کنم.
۷ ۱۱  
آی اسپورت
2018-04-15 19:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۱ نظر
11
يكشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷، ۱۹:۲۳
امان از گل به خودی ها و دایو و پنالتی مضحک ها که توهم ادم ها رو چندین برابر میکنه!!!
در فیفا اشنایانی دارم
يكشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷، ۱۹:۲۶
من هم تاریخ ساز شدم ببینم چیکار میکنی
العمرالخریبین و البغداد بونجاح
يكشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷، ۲۰:۲۶
لنگ هم تاریخ ساز شد تو دو بازی از دو بازیکن آقای گل و مرد سال آسیا ساخت!
00
يكشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷، ۲۲:۱۲
ولی یه تیم بود دو روز از العین گل میخورد اخرش داور از زیر دست و پای العینی ها بیرونشون اورد ولی دمشون گرم خوب انتقامی گرفتن؛ چی نتونستن! اخی ناراحت شدم
شیش تای فتح یا شیش تای الهلال
يكشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۷، ۲۲:۵۴
اتفاقا اون تیم لنگو جوری سوراخ کرد که قعرمانیشون افتاد تو یه سال دیگه خخخخخ
۹
شش تای العین
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷، ۱۰:۲۹
لذت قهرمانی مال ما، لذت یه هفته به تاخیر انداختن قهرمانی پرسپولیس هم مفت چنگ کیسه ها برید حال کنید خخخ اصلا یه اپشن جدید تو قرارداد کیسه ها همینه پاداش بابت به تاخیر انداختن قهرمانی پرسپولیس! طرف تیمش اومد به تاخیر انداختن قهرمانی پرسپولیس رو جشن بگیره الان دومی تیمش هم در خطره!
۱
داود
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷، ۰۱:۳۸
با سلام@@@ من همچنان منتظر سورپرایز براتکو هستم
۷ ۱
@
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷، ۱۰:۲۹
مگه نفهمیدی؟ قراره سوپرایز برانکو همزمان باشه با انتقام استقلالیا از العین
۱
ابیدل
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷، ۱۰:۳۹
در جواب 11 اره والا امان از شانس مخصوصا اونجاش که بیرانوند درست پرید وریا اشتباه زده خهخخخخخه
۱
@
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷، ۱۲:۱۷
کلا نمیفهمی چی میگی فقط میای کامنت میذاری که مثلا یه چیزی گفته باشی! شانس یعنی صدرنشینی که ملاک تعیین کننده اش گل به خودی بازیکنان حریفه
ابیدل
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۵۶
عزیزم که بی اسم هستی باید حداقل یک حمله کنی تا بتونی گل به خودی هم بزنی در وصف گل به خودی خوبه یاد فصل قبل لیگ قهرمانان و نحوه صعود خودتون هم بیفتید ودر اخر مافقط میتونیم به تیم های ضعیف مثل لنگ بزنیم
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر