فهرست
نگرانی کی روش؛ دو پاشاه و یک اقلیم، رامین و وریا
نگرانی کی روش؛ دو پاشاه و یک اقلیم، رامین و وریا

نگرانی کی روش؛ دو پاشاه و یک اقلیم، رامین و وریا

آی اسپورت- رامین رضاییان بعد از اشتباهی که در بازی اوستنده انجام داد و منجر به گل سه امتیازی این تیم شد به خبر اول رسانه‌های ایرانی و بلژیکی تبدیل شد. رضاییان جایگاه خیلی محکمی در ترکیب اصلی تیم اوستنده ندارد و به همین دلیل از اشتباهی که انجام داد بیش از حد ناراحت شد. چون می‌دانست این اشتباه می‌تواند او را برای مدتها از ترکیب اصلی دور کند. اشتباهاتی که نه تنها رامین رضاییان را نگران می‌کند بلکه در سال جام جهانی می‌‌تواند کی‌روش و هواداران را هم بابت دفاع راست تیم ملی ایران نگران کند. این اولین اشتباه رضاییان در این فصل نبود او در ابتدای فصل هم با یک اشتباه عجیب گل حریف را رقم زد و بعد از آن چند بازی به نیمکت منتقل شده بود. اتفاقی که احتمالا این بار هم رخ خواهد داد. رضاییان در بازی‌های دوستانه تیم ملی هم بیشتر نیمکت نشین بود و به نظر می‌رسد که در این مدت برخلاف بازی های مقدماتی جام جهانی چندان آماده نیست.

البته رضاییان پیش از این نشان داده که در هر شرایطی برای تیم ملی مهره‌ای موثر حساب می‌شود. با این حال دوری او از شرایط مسابقه در جام‌جهانی که حریفان قابل مقایسه با حریفان آسیایی نیستند می‌‌تواند نگران‌کننده باشد. نکته دیگر در مورد او این است که او از ۱۹ بازی در ۶ بازی در ترکیب اصلی حضور داشته و در اکثر بازی‌ها هم به عنوان دفاع راست به میدان نرفته است و در پستی به غیر از پست تخصصی‌اش در تیم ملی بازی کرده. نگرانی زمانی بیشتر می‌شود که بدانیم آلترناتیو او هم شرایط آرمانی را ندارد. وریا غفوری دیگر دفاع راست مدنظر کی‌روش است که او هم روزهای خوبی را در استقلال نمی‌گذراند. او با کسب نمره ۲،۳۶، دومین بازیکن ضعیف استقلال بین مهره‌های اصلی این تیم محسوب می‌شود که صفر گل و صفر پاس گل را به نام خودش ثبت کرده است. در سه بازی هم که او در میدان حضور نداشته سه کلین‌شیت به نام استقلال ثبت شده که نشان می‌دهد در فاز دفاعی هم تیم بدون او شرایط آرمانی‌تری داشته است. وریا در جام ملت‌های آسیا و رامین در انتخابی جام جهانی، دو ستاره موفق و تاثیر گذار تیم کی‌روش بودند اما شرایط فعلی این دو بازیکن، می‌تواند در مورد دفاع راست تیم ملی در سه بازی حساس و سنگین نگرانی‌هایی را بوجود بیاورد.

وبسایت نود

 

 

۵ ۷  
آی اسپورت
2017-12-18 20:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
محمد
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۲۰:۳۵
محمد ایران پوریان
۲ ۱
وحید
سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶، ۰۰:۵۹
این دوتا، ملیجک دربار ایرانپوریان هم نیستن چه برسه به پادشاه
امید
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۲۱:۰۱
استیون بیت آشور به احتمال زیاد دعوت خواهد شد
کامران
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۱۶
قلی زاده ( سایپا)
آرش666666
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۱۹
از کرامات ذوب شدن در دلال موزامبیکی نابود شدن فوتبال بازیکن هستش
آنتی شومن
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۲۳:۱۸
حالا ذوب میشیم در برانکوی دلال یه درصدی.راستی داداش جونش رو اورد هتل لنگپولیس یا نه?
میم
دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶، ۲۳:۴۶
متاسفانه پاشنه آشیل تیم ملی با روند فعلی این دو بازیکن در جام جهانی، دفاع راست ایران خواهد بود! کافی ست یکبار بازی های بارسلون و شعاع حرکتی جوردی آلبا رو ببینید و بیش از همیشه نگران خواهید شد.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر