فهرست
اینجا که «هیس» نشان می‌دادی...
اینجا که «هیس» نشان می‌دادی...

اینجا که «هیس» نشان می‌دادی...

آی اسپورت – در مهم‌ترین مسابقه این هفته فوتبال پرتغال، پورتو با نتیجه مساوی بدون گل برابر اسپورتینگ لیسبون متوقف شد تا اختلاف 10امتیازی 2 تیم در صدر جدول رده‌بندی حفظ شود. پورتو با پیروزی در این بازی می‌توانست فاصله‌اش با صدرنشین را به 7امتیاز کاهش بدهد اما این اتفاق رخ نداد و طارمی هم با خراب کردن یک موقعیت عالی گلزنی، نقش زیادی در توقف تیمش داشت. پس از این بازی اما مهاجم ایرانی با انتشار پستی روی صفحه شخصی‌اش از هواداران عذرخواهی کرد و قول داد تا آخر بجنگد؛ رفتاری که در رسانه‌های داخل ایران هم بازتاب داشت و خاطرات ناخوشایندی را برای پرسپولیسی‌ها تداعی کرد.

طارمی البته برای پرسپولیس بازیکن بسیار خوبی بود و آقای‌گلی در این تیم را هم تجربه کرد اما به هر حال زیاد پیش می‌آمد که موقعیت‌های خوب گلزنی را از دست بدهد. حتی این هم اتفاق عجیبی نیست اما طارمی در برابر هر نوع انتقادی نسبت به فرصت‌سوزی‌هایش بسیار خشک و نامناسب برخورد می‌کرد. پنالتی چیپ از دست رفته او در بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برابر الریان قطر، نزدیک بود به حذف زودهنگام سرخپوشان از این مسابقات منجر شود. با این حال وقتی شمار اندکی از هواداران پرسپولیس روی سکوها به این تصمیم عجیب طارمی اعتراض کردند، او رو به آنها «هیس» نشان داد. طارمی حتی بعد از جدایی از پرسپولیس هم با به سخره گرفتن آمار گلزنی پایین گادوین منشا در این تیم، به نوعی به همان انتقادها واکنش نشان داد.

حالا اما همین آقا مهدی با پورتویی‌ها بسیار مهربان‌تر شده است. کسی چه می‌داند؛ شاید تیمی که مهاجم بوشهری را پیدا کرد و به سطح اول فوتبال رساند، همین پورتو بود نه پرسپولیس! در هر صورت اصل ماجرا که مربوط به پیشرفت فنی و غیرفنی طارمی می‌شود برای ما مطلوب و خوشایند است. کاش او روز به روز، درون و بیرون از زمین پخته‌تر شود. کاش اروپایی برخورد کردنش فقط مال اروپا نباشد و اینجا هم همین واکنش‌های حرفه‌ای قشنگ را تکرار کند.

 

همشهری 

۱۲ ۳  
آی اسپورت
2021-03-02 22:59:00
نظر دهید

۳ نظر
ارمان
سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹، ۲۳:۲۴
الان چرا شما سوختی؟ اولا طارمی همت و تلاش خودش بوده که با درخشیدن رفت اونور و نتیجشم شد از یه تیم درجه 3(ریو آوه رشید به بالاترین سطح فوتبال اروپا-چیزی که علیپور تو خواب ه نمیبینه)
ثانیا خب راست میگه بهترین فورواد 20 ساله اخیر پرسپولیس بود حقش نبود اون هم ناسزا بشنوه!انواع اقسام صفت های زشتو بهش چسبوندید
آرش
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹، ۱۳:۰۶
خوب جوون بوده اون موقع الان پخته تر شده، شما از یه بچه 22 23 ساله که ناگهان ستاره و محبوب ملی شده چه انتظاراتی دارین، اتفاقا به لحاظ رفتاری و فنی بیشترین رشد رو همین طارمی داشته، دمش گرم
xxyxz
چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹، ۱۵:۲۴
اونجا جرات اینکارا رو نداره مثل اینجا نیست لی لی به لالاش بذارن
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر