فهرست
نامه مالک گسترش‌: ماشین‌ را به من بدهید
نامه مالک گسترش‌: ماشین‌ را به من بدهید

نامه مالک گسترش‌: ماشین‌ را به من بدهید

آی‌اسپورت- درحالی‌که ماشین‌سازی تبریز  پس از سقوط به لیگ‌یک در بلاتکلیفی مدیریتی به سر می‌برد، مالک جدید کارخانه ماشین‌سازی، امتیاز این باشگاه را خریداری کرد تا سبزقبایان تبریزی دوباره تحت مالکیت کارخانه ماشین‌سازی قرار بگیرند.

با این‌ حال مالک جدید ماشین‌سازی پیش از شروع لیگ دسته یک قول مساعدی برای پرداخت 30 درصد از قراردادهای بازیکنان و کادر فنی ماشین‌سازی داده بود که این مسئله تا حالا میسر نشد. از سوی دیگر، بازیکنان و کادر فنی ماشین‌سازی پس از بدقولی های مکرر مالک باشگاه، روز جمعه به‌صورت دسته‌جمعی قراردادهای خود را فسخ کردند تا راهی تیم‌های دیگری شوند. پیش از این نیز مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی از سمت خود استعفا کرده بود.

در این میان اخباری مبنی بر انصراف شریعت زاده از تیم داری به گوش می‌رسید که رفته‌رفته این خبر رنگ واقعیت به خود گرفت و حالا درحالی‌که ماشین‌سازی در شرایط بحرانی به سر می‌برد، محمدرضا زنوزی مالک باشگاه گسترش فولاد از آمادگی این مجموعه سرمایه گذاری دریک برای خرید امتیاز ماشین‌سازی خبر داده. شرکت سرمایه‌گذاری دریک، با ارسال نامه‌ای به هیئت فوتبال استان آذربایجان‌شرقی، درخواست کرده است تا امتیاز تیم ماشین‌سازی را در صورت حفظ کادر فنی و بازیکنان، به این مجموعه واگذار کنند.

نامه زنوزی
نامه زنوزی
 

تسنیم

۴    
آی اسپورت
2017-08-20 17:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر