فهرست
چرا از کریم باقری جانشین نساختی آقای برانکو؟
چرا از کریم باقری جانشین نساختی آقای برانکو؟

چرا از کریم باقری جانشین نساختی آقای برانکو؟

آی اسپورت - آقا کریم باقری روزی که فوتبال را کنار گذاشت گفت دوست ندارد مربی باشد اما خیلی زود مهره ای کلیدی در پرسپولیس شد. دستیار ایرانی برانکو . کسی که همان روزی که پیام صادقیان را از باشگاه بیرون کرد، نشان داد سمبل نظم تیمی است و از همان روز پرسپولیس برگشت و تیم شد. او ۴ سال دستیار برانکو بوده اما امروز گزینه هدایت این تیم نیست.

یکی از بزرگترین انتقادها از کی روش در سال‌هایی که گذشت این بود که چرا یک دستیار کنار دست خود تربیت نکرده است که بعد از خودش در قواره مربیگری در تیم ملی باشند. اگرچه از کنار دست کی‌روش، نکونام ، منصوریان و البته به نوعی علی کریمی سر از تیم‌های لیگ برتری درآوردند و حتی امید نمازی هم پیشرفت چشمگیری کرد. هرچند دستیار مورد علاقه او مارکار چیزی نشد و تا ابد هم بعید است بشود.

ولی منتقدان کی روش، برانکو و آقا کریم را مثال می زدند. حالا پرسش اینجاست که چرا امروز و بعد رفتن برانکو قرمزها یک گزینه از جمع دستیارانش ندارند که جایش بگذارند؟ اینکه آقا کریم خودش بخواهد یا نخواهد یک بحث است اما پرسش اصلی این است که آیا برانکو علاقه‌ای به این کار داشته یا او هم مثل کی روش تمرکزش تنها روی کار اصلی اش یعنی فقط نتیجه گیری بوده است؟

 

خبرآنلاین 

۱۰ ۴  
آی اسپورت
2019-06-18 10:24:00
نظر دهید

۴ نظر
Arman
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۰:۲۶
این اقا تو کشورهای عربی هیچوقت نتیجه نگرفته نهایت پایان فصل اخراج میشه ...و بزودی میفهمه چه اشتباهی کرد پشت کرد به هواداران عظیم پرسپولیس... آخه تو عربستان میدونن فوتبال چیه ..التعاون سر جمع 5هزار تماشاگر نداره...
فرشید
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۰:۳۰
من استقلالی ام ولی تو این سالها چنتا مصاحبه از کریم باقری دیدین کسی که حرف نزنه همه یادشون میره
اسمان
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۳۰
کی گفته کریم نمیتونه جانشین برانکو بشه.اگه اعتمادکنیم یقین داشته باشین.کریم بهترین سرمربی خواهدشد.
حرف حساب
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۴۳
حرف مفت نزن عشوندی کیروش پرست! باقری خودش نمیخواد فعلا سرم مربی باشه! هنوز مدرک A رو هم نداره پس بهتره خفه بشی مزدور!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر