فهرست
کنفرانس هفته37 لیگ برتر: حوالی سهمیهCL
کنفرانس هفته37 لیگ برتر: حوالی سهمیهCL

کنفرانس هفته37 لیگ برتر: حوالی سهمیهCL

آی‌اسپورت- در ادام هفته سی و هفتم لیگ برتر آرسنال موفق شد 4-1 استوک سیتی را شکست دهد؛ و منچسترسیتی هم موفق شد 2-1 از سد لستر بگذرد. با این نتایج من‌سیتی به رده سوم و آرسنال به رده پنجم رسید. نشست خبری پایان بازی مربیان را می‌خوانید:

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال: هفته‌ای سخت را پشت سر گذاشته‌ایم اما پیروزی‌هایی متقاعد کننده کسب کردیم و این یعنی تیم تمرکز و روحیه جنگندگی دارد. از این برد خشنودیم. معتقدم وقتی تیم خوب کار کند کیفیت فردی لازم برای کسب پیروزی را داریم. پس از گل هندی که زدند به بازی برگشتند اما در زمین تیم‌های مثل استوک زمان‌هایی هست که عذاب می‌کشید و باید متحد بمانید؛ این کاری بود که ما کردیم. 1-3 پیش افتادیم و بازی تمام شد. تنها باید در بازی‌هایمان پیروز شویم.

گواردیولا، سرمربی سیتی: یک بازی دیگر بردیم و قرار گرفتن در جمع چهار تیم برتر لیگ در دستان خودمان است. وست برومویچ حریف خطرناکی بوده و امیدوارم بهتر از امروز مقابل آن‌ها ظاهر شویم. بعد باید به مصاف واتفورد برویم. فصل بعد پیشرفت بیشتری می‌کنیم. چهار یا پنج بار تا پشت محوطه جریمه حریف آمدیم ولی پاس صحیح را ندادیم. دو بازی باقی مانده و برایمان بسیار مهم هستند.

     
آی اسپورت
2017-05-14 01:08:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر