فهرست
خبرهای عجیب از نساجی و خونه به خونه در ۹۰
خبرهای عجیب از نساجی و خونه به خونه در ۹۰

خبرهای عجیب از نساجی و خونه به خونه در ۹۰

آی‌اسپورت- روایت اختصاصی برنامه ۹۰ از حاشیه‌های بازی خونه به خونه و برق شیراز اعجاب‌انگیز بود. در پایان بازی خونه به خونه با برق شیراز، دوربین ۹۰ تصاویری نشان داد از حبس شدن بازیکنان برق در رختکن ورزشگاه. قبل از آن اما در میانه زمین و بعد از سوت داور ، امین حاج محمدی بازیکن پیشین استقلال که شاگرد اسکوچیچ در بابل بود، رو به دوربین فردوسی‌پور گفت: «این چه فوتبال کثیفی است؟ نساجی به تک تک رقیبان ما پول داده است! آنها را با پاداش شارژ مالی کرده است!» این گفته‌ها را اما رحمان رضایی و سیامک کوهنورد رد کردند و گفتند برقی‌ها حاضرند تمام پرینت تماس‌ها و شماره حساب‌های‌شان چک شود تا مشخص شود برای اعتبارشان بازی کردند تا دیگر اسکوچیچ نگوید ۱۵ گل به آنها می‌زند.

اسکوچیچ هم با اشاره به این‌که نساجی در دو هفته به راه آهن و صبا ۱۲ گل زده و لیگ برتری شده است، گفت که شرایط طبیعی در جدول باقی نگذاشته است.

 

خبرآنلاین

۷ ۲  
آی اسپورت
2018-05-01 01:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
اسمان
سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۱:۳۲
فدراسیون میخواست نساجی وبخصوص تیم نکونام بیادبالا.
۶
محسن
سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۲:۱۶
این که نساجی در دو هفته به دو تیم سقوط کرده،این تعداد گل زده،شاید با شرایط سقوط ان دو تیم مربوط بوده.اما خداییش از عدالت و انصاف بدور است. دو سال است که در لیگ برتر هم یه جورایی این اتفاق میافتد اما نه برای قهرمانی یا سقوط.یک تیم خاص،در سه چهار هفته پایانی،برای آوراژ گل،به تیمهایی میخورد که مربیان و بازیکنان انها،مثل بره آرام هستند و آرام میخوابند!!! و ترتیب تعداد گل زده تیم کذایی را میدهند.نمیدانم،شاید این چیدمان و قرعه کشی است اما از نوع مهندسی شده!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر