فهرست
ترس برانکو؛ هنوز قشقایی یادمان هست!
ترس برانکو؛ هنوز قشقایی یادمان هست!

ترس برانکو؛ هنوز قشقایی یادمان هست!

آی اسپورت – پرسپولیس فردا در جام حذفی با بادران بازی می‌کند. تیمی از دسته اول که مدعی صعود به لیگ برتر هم هست. برانکو از بازی با تیم‌های دسته پایین خاطره خوبی ندارد. تیم او سال گذشته مغلویب قشقایی شیراز شد و از جام حذفی کنار رفت. آیا تجربه آن بازی به کمک برانکو می‌آید؟ او امروز در نشست خبری قبل از بازی شرکت کرد:

-بادران تیم دوم جدول لیگ دسته اول است. برای ما فرقی نمی‌کند که با این تیم یا حتی تیم‌هایی چون مشکی‌پوشان و سپیدرود رشت که پایین جدول هستند، بازی کنیم و نباید از میل و اراده خودمان که پیروزی هست، عقب بکشیم. پنهان نمی کنم که ما گزینه پیروزی هستیم اما نباید اصلا حریف را دسته کم بگیریم چون می‌تواند برای ما خطرناک باشد. همه بازیکنان سالم هستند و برای قرار گرفتن در بین 11 بازیکن اصلی رقابت می‌کنند. بازی خطرناکی داریم و هنوز قشقایی در یادمان هست.

-ما بازیکن ذخیره نداریم. طبیعی است تعدادی از بازیکنان در هر بازی روی نیمکت می‌نشینند اما تیم ما 22 بازیکن اصلی به همراه دروازه‌بان دارد. فردا خواهیم دید در زمین چه کسانی بازی می‌کنند.

-از دیدن بازی رئال‌مادرید و الجزیره امارات خیلی راضی‌ام و در کنار آن روش بازی الجزیره را دیدم. متوجه شدم که سبک فوتبال امارات در چه حدی است و آیا افت داشته‌اند یا نه. بازی ورزشی جالبی بود و الجزیره با افتخار باخت.

-البته دو گل رئال را قبول نکردند. رئال 37 موقعیت داشت که 15 ضربه به سمت دروازه بود. این فوتبال است و دیدیم با این همه شانس گلزنی، بازی دو بر یک تمام شد. شاید بازی فردا برای ما هم مشابه همین بازی باشد. دیدیم که با وجود اینکه دو بازیکن الجزیره به سمت دروازه خودشان رفتند اما گل رئال را قبول نکردند. در فوتبال چنین مسائلی رخ می دهد و می تواند گوشزدی برای بازیکنان من باشد.

۱۴۳ ۱۰  
آی اسپورت
2017-12-14 14:03:00
نظر دهید

۱۰ نظر
عمر خااااربین+قشقایی=تحقیر پیروزی
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۳۰
خخخخ فکر کنم این طرفدارای پیروزی هم بخوان قشقایی رو کنن دلالویچ نمیذاره هی یادشون میندازه:))) تازه قشقایی که چیزی نیست تا سالها باید کابوس خااااربین هم ببینید:)))
هوادار متوهم پرسپولیس
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۴۷
خخخخخخخ قشقایی و خربین و سوما و تا عمر داری از یادت نخواهد رفت
اردلان
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۶
سوما دقیقا چه غلطی کرد؟
هوادار متوهم پرسپولیس
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۱۳
در جواب اردکهان
غلطش این بود که هنوزهم که هنوزه اسمشو که می‌شنوید تا ما تحتتون میسووووووووزید
آنتی شومن واقعی
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۴۸
برانکو خاطرات خوبی برای هوادارای لنگ خلق کرده.الهلال و قشقایی و... .دفترچه ی خاطراتش پره
اردلان
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۶
از حقدرت به چیزشعر گویی افتادی
محمود
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۴
اين ترس نيست اسمش احترامه احترام... حريف هر تيمي باشه مهمترين اصل احترامه چه الهلال چه قشقايي چه بادران... همونطور كه پارسال قشقايي ما را حذف كرد احتمال داره بادران هم شگفتي خلق كنه فوتباله و هزار تا اتفاق اما برانكو و بازيكنا تو اين دو سال و نيم درس گرفتن به هيچ تيمي باج ندن و تو زمين حرفشونر بزنن و البته احترام به حريف كه اصل مهميه
خاطره بازی با الهلال: عمر خریبین و پنالتی چیپ
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۲۷
الهلال چطور؟ یادت هست؟
خخخخخخخخ
شروین
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۳۳
کیسه آبروی 70ساله فوتبال ایران درآسیارا با6 گلی که ازالعین خورد برد!آنوقت هواداران کیسه، پرسپولیس رامسخره میکنند
شروین
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۲۲:۳۳
کیسه آبروی 70ساله فوتبال ایران درآسیارا با6 گلی که ازالعین خورد برد!آنوقت هواداران کیسه، پرسپولیس رامسخره میکنند
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر