فهرست
تعارف‌ناپذیر؛ خلق و خوی جادوگری
تعارف‌ناپذیر؛ خلق و خوی جادوگری

تعارف‌ناپذیر؛ خلق و خوی جادوگری

آی اسپورت - در ایران معمولا اینطوری است که شما هر مشکلی هم با طرف مقابل داشته باشید، فورا می‌توانید با احساسی‌کردن فضا، طرف را توی رودربایستی بگذارید و همه‌‌چیز را گل‌وبلبل کنید؛ مثلا قلعه‌نویی و رحمتی کلی به هم یورش می‌برند، اما با نخستین پالس مثبت ناگهان مثل فیلم هندی در آغوش هم جا‌می‌گیرند؛ طوری که قلعه‌نویی می‌گوید: «رحمتی را مثل پسرم دوست دارم!». این فرمول البته همیشه هم جواب نمی‌دهد و یکی از مثال‌های نقضش علی کریمی است. بعد از انتخاب کریمی به‌عنوان برترین هافبک تاریخ جام‌ملت‌های آسیا، مهدی تاج در اقدامی غافلگیرکننده این انتخاب را به او تبریک گفت اما کریمی تبریک رئیس فدراسیون را نپذیرفت و خطاب به او نوشت: «ما مال دوره‌‎ای هستیم که فدراسیون دنبال ستاره ساختن برای فوتبال بود، نه برای خودش». خلاصه جادوگر کمی با بقیه فرق دارد و به‌اصطلاح «تعارف‌گیر» نمی‌شود. مراقب باشید.

۱۳ ۵  
آی اسپورت
2018-10-14 18:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
علی اماراتی عستوره باشگاه های الاهلی و تراکتورسازی
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۹:۰۱
نسبت دادن القاب مسخره ای مثل همین جادوگر به بازیکن بنجل متوسطی مثل همین علی چونه که عنوان بدترین خرید تاریخ بایرن رو یدک میکشه باعث شده این انقدر عقده ای و تازه به دوران رسیده باشه. حالا خوبه تو یه نظرسنجی بی اعتبار اینترنتی اول شده که اینجور خدا رو بنده نیست
۵
فرامرز
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۹:۲۸
علی کریمی فوتبالیست با استعدادی بود که استعداد خودش را با تنبلی و بی انضباطی به هدر داد. در بایرن بازی کرد اما اگر کمی پشتکار به آن استعداد اضافه میکرد، می توانست حداقل چهار پنج سال زودتر به یک باشگاه درجه یک برود و تا سالها در آنجا بازی کند. همین علی کریمی در نقش مربی، فقط و فقط دنبال هیاهوست. عملا یک مربی بیسواد، بی تجربه و گستاخ است.
۴
محسن
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۱۹:۵۴
هر جا سخن از لمپن است نام. .....در آن میدرخشد
لطفا جای خالی را پر کنید (2 نمره )
۲
علی پرسپولیسی
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۲۰:۰۳
علی کریمی عشق ابدی. خیلی هوادارتیم جادوگر
مهرداد
يكشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، ۲۰:۵۵
علی کریمی بداخلاق ترین فوتبالیست سه دهه اخیر فوتبال ایرانه

بدون سواد کافی درباره ی همه چیز نظر میده و بزرگترین بدهکار سیستم بانکی حسین هدایتی هم دوست صمیمی علی کریمیه

ولی محبوب هست نه به خاطر مسائل اخلاقی و غیر ورزشی بلکه به خاطر دریبل های زیبایی که در دوران بازی ازش تو ذهنمون مونده
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر