فهرست
پیشنهاد روز؛ قلعه‌نویی سرمربی تیم ملی شود
پیشنهاد روز؛ قلعه‌نویی سرمربی تیم ملی شود

پیشنهاد روز؛ قلعه‌نویی سرمربی تیم ملی شود

آی اسپورت – یک زمانی داریوش مصطفوی رئیس فدراسیون فوتبال بود و امیر قلعه نویی را به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب کرد. او هنوز هم معتقد است قلعه نویی بهترین گزینه برای تیم ملی است: «شما تیم ملی ترکیه را دیدید که دو تا به فرانسه زد و چهار تا هم نزد. از طرفی من عقیده دارم در این شرایط بحران ارزی باید تیم ملی‌مان را بدهیم به یک مدیر ایرانی مثل امیر قلعه‌نویی. نگاه به آن زمان که صفایی با من لج کرد، نکنید. آن زمان که تیم قلعه‌نویی در جام ملت‌ها با پنالتی حذف شد. الان شناخت او از بازیکن، مربی و فوتبال ما ده برابر شده و می‌تواند به تیم ملی کمک کند.من هنوز هم به او اعتقاد و اعتماد زیادی دارم و می گویم بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی است. متاسفانه می‌بینید که امروز القابی مثل مافیا به قلعه‌نویی می‌دهند اما واقعیت این است که داوران مدام یقه او را می‌گیرند و اذیتش می‌کنند. الان ببینید ترکیه با مربی داخلی چه نتایجی می‌گیرد. ما هم باید اجازه بدهیم امثال قلعه‌نویی به کارشان ادامه بدهند اما فوتبال ما 20 سال است در جا می‌زند.»

در ادامه مصطفوی که علاقه عجیبی به قلعه نویی دارد از نحوه آشنایی‌اش با او گفت: «سال 62 من دبیرکل فدراسیون بودم. یک روز سر کار خسته بودم که گودرز حبیبی گفت بیا برویم یک بازی در امجدیه ببینیم. بازی تیم شاهین بود که کلا جوان شده و نفراتش 18 تا 20 سال سن داشتند. آنجا یک پسر کوتاه قامت را دیدم که شماره 8 را پوشیده بود و مغزش مثل کامپیوتر کار می‌کرد. گفتم اسمش چیست، گفتند امیر قلعه‌نویی، بچه نازی آباد. به گودرز گفتم این را یک گوشه قلبت یا مغزت بنویس که این پسر یک روز بهترین مربی ایران می‌شود.»

 

 

۸ ۵  
آی اسپورت
2019-06-11 14:18:00
نظر دهید

۵ نظر
عباس
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۲۷
فقط پدر زدو بند و کثافتکاری ایران میتونه انقدر عاشق رییس مافیا باشه. از مصطفوی کثیف تر هنوز میومده. خود شیطون تو کار این بشر مونده
فاضلی
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۳۵
داریوش مصطفوی بی در و پیکرترین فدراسیون تاریخ ایران رو تحویل صفایی فراهانی داد .‌کسیکه ممد مایلی کهن رو بدون رزومه سرمربیگری در هیچ تیمی ، مستقیم سرمربی تیم ملی کرد .
یک پاچه خوار تمام عیار
فرهاد
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۸:۵۵
تحقیق کن در زمان مدیریت ایشان چه تیم هایی جام اوردند
۱
....
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۴۹
کمتر جفنگ بگو پیر خرفت خودت هم یکی مثل قلعه نوعی هستی پیر شدی مغزت هنگ کرده که همچین جفنگایی میگی
AshkanRed
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۳۳
بیست سال فوتبال ایران درجا می زنه !!! نه آقا از زمان رفتن شما از فدراسیون و اومدن ایوچ ، بلاژویچ ، برانکو و کیروش ( با تمام اخلاق بدش ) یک سر و گردن از فدراسیون تیم ملی شما بالاتر هست و امروز به فوتبال ایران احترام گذاشته می شه ، علیرغم اینکه از لحاظ زیرساخت و هزینه با دوران شما قابل مقایسه نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر