فهرست
همه ۱۹های رئال؛ به بهانه حکیمی و اودریوزولا
همه ۱۹های رئال؛ به بهانه حکیمی و اودریوزولا

همه ۱۹های رئال؛ به بهانه حکیمی و اودریوزولا

آی‌اسپورت- آلوارو اودریوزولا جدیدترین وارث شماره واران و مودریچ است. آلوارو اودریوزولا بازیکن سابق رئال سوسیه داد به رئال مادرید پیوست و در اولین گام، پیراهن شماره ۱۹ را از اشرف حکیمی گرفت که با قراردادی دو ساله به شکل قرضی راهی دورتموند شده است. در ادامه نگاهی به همه شماره ۱۹های رئال از ابتدای دهه ۹۰ به این سمت می‌اندازیم:

اشرف حکیمی (۱۸-۲۰۱۷): او بخشی از تیم اصلی رئال در فصل گذشته و عضوی از تیم ملی مراکش در جام جهانی ۲۰۱۸ بود. حکیمی قرار است دو سال آینده را به شکل قرضی در دورتموند سپری کند.

لوکا مودریچ (۱۷-۲۰۱۲): برنده توپ طلای جام جهانی در زمان پیوستن به رئال در سال ۲۰۱۲ این شماره را دریافت کرد و تا سال ۲۰۱۷ هم آن را به تن داشت. با خروج خامس از رئال، او حالا شماره ۱۰ مادرید را به تن می‌کند.

رافائل واران (۱۲-۲۰۱۱): با پیوستن از لانس به رئال این شماره را دریافت کرد و یک فصل با همین پیراهن به زمین رفت. مدافع قهرمان جهان این روزها شماره ۵ را در مادرید به تن می‌کند.

ازکوئیل گارای (۱۱-۲۰۰۹): گارای به عنوان بخشی از پروژه کهکشانی ۲ پرز به مادرید آمد و دو فصل هم در برنابئو به میدان رفت. گارای این روزها بازیکن والنسیا است.

کلاس یان هونتلار (۰۹-۲۰۰۸): هونتلار دسامبر ۲۰۰۸ از آژاکس خریداری شد و رئال را در بدترین روزهای عصر معاصرش همراهی کرد. او ۶ ماه بعدتر به میلان رفت.

خولیو باپتیستا (۰۸-۲۰۰۷، ۰۶-۲۰۰۵): باپتیستا در مقطع دوم پوشیدن این پیراهن تاریخ سازی کرد. او تک گل پیروزی بخش رئال مقابل بارسا را به ثمر رساند تا بارسلونا بعد از دو سال در نیوکمپ شکست بخورد. باپتیستا پس از آن در رم و مالاگا نیز بازی کرد.

خوزه آنتونیو ریس (۰۷-۲۰۰۶): ریس که بازیکن آرسنال بود، در سال ۲۰۰۶ به شکل قرضی به رئال آمد و بعد از یک فصل حضور در سانتیاگو برنابئو، به اتلتیکو مادرید پیوست.

والتر ساموئل (۰۵-۲۰۰۴): رئال برای خرید ساموئل ۲۴ میلیون یورو هزینه کرد تا جای خالی فرناندو هیرو پر شود. اما عمر حضور او در مادرید تنها یک سال بود و بعد از آن وی راهی اینترمیلان شد.

بورخا فرناندز (۰۴-۲۰۰۳): بورخا محصول آکادمی باشگاه بود که اکنون در رئال وایادولید توپ می‌زند.

استبان کامبیاسو (۰۴-۲۰۰۲): شاید همگان اکنون کامبیاسو را با حضور طولانی مدت در اینتر بشناسند اما او در دو فصل حضور در مادرید به همراه این تیم قهرمان لالیگا، سوپرکاپ اسپانیا و اروپا و جام بین قاره‌ای شد.

توته (۰۲-۲۰۰۱): او نیز یکی از محصولات آکادمی بود که به خاطر ضربات «رابونا» شهرت یافت اما به ندرت موفق شد فرصتی برای بازی در تیم اصلی را به دست آورد.

نیکولاس آنلکا (۰۰-۱۹۹۹): با ۲۲.۳ میلیون پوند از آرسنال آمد و نقش موثری در قهرمانی رئال در اروپا بازی کرد. او هرگز نتوانست به زندگی در مادرید عادت کند و بعد از همان یک فصل رئال را به مقصذ پی‌اس‌جی ترک کرد.

فرناندو سانز (۹۹-۱۹۹۵): سانز به عنوان یک نوجوان در آکادمی باشگاه رشد یافت و در هنگام ریاست پدرش، لورنژو، به تیم اصلی رسید. سانز دوران فوتبالش را در مالاگا به پایان رساند.

میکل لاسا (۹۷-۱۹۹۱): رئال برای خرید او ۲۸۰ میلیون پزوتا (حدود ۱،۷ میلیون یورو) به سوسیه داد پرداخت کرد. لاسا به همراه رئال دو بار قهرمان لالیگا و یک بار قهرمان کوپا دل ری شد.

 

نود

۱    
آی اسپورت
2018-07-19 22:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر