فهرست
اتلتیکومادرید راه گلزنی را پیدا کرده
اتلتیکومادرید راه گلزنی را پیدا کرده

اتلتیکومادرید راه گلزنی را پیدا کرده

آی اسپورت - اتلتیکومادرید در هفت بازی خود در این فصل ۱۳ گل به ثمر رساند. روخی بلانکو میانگین ۱.۸ گل در هر بازی را به ثبت رساند و نسبت به فصل گذشته چهار بار بیشتر گلزنی کرد. اتلتیکو در لالیگا دومین تیم برتر از لحاظ گلزنی است با وجود این که دو بازی کمتر داشته است. تنها رئال سوسیداد که هر هفت بازی اش را انجام داده است بالاتر از قرمز و سفیدپوشان قرار دارد. این تیم ۱۴ بار دروازه حریفان را باز کرد.

اتلتیکو برابر گرنادا شش گل، سلتاویگو دو گل، رئال بتیس دو گل و سالزبورگ سه گل به ثمر رساند و این نشان می‌دهد تیم دیگو پابلو سیمئونه دیگر مشکل گلزنی ندارد. روخی بلانکو تنها نتوانست دروازه تیم های اوئسکا، ویارئال و بایرن مونیخ را باز کند. با وجود این که تیم مادریدی فصل گذشته آمار ضعیف ۵۱ گل زده را در لالیگا به ثبت رساند به نظر می رسد در فصل جاری با حضور لوییس سوارس مشکل گلزنی اش حل شده است. مهاجم اروگوئه ای در ۳۸۱ دقیقه چهار بار دروازه حریفان را باز کرده است.

نکته قابل توجه اینجاست که آمار گلزنی روخی بلانکو در لالیگا بهتر از رئال مادرید (سفیدپوشان یک بازی بیشتر انجام دادند) و بارسلونا است، اتفاقی که مرسوم نیست چون همیشه در فصل های گذشته دو قدرت اسپانیا آمار بهتری در این زمینه داشتند.

     
آی اسپورت
2020-10-30 22:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر