فهرست
پیش‎بینی اسکای: تاتنهام، تنها انگلیسی ناکام
پیش‎بینی اسکای: تاتنهام، تنها انگلیسی ناکام

پیش‎بینی اسکای: تاتنهام، تنها انگلیسی ناکام

آی اسپورت- بعد از برد منچستریونایتد و چلسی در روز اول بازی‌های لیگ قهرمانان، چهارشنبه شب 3 تیم دیگر انگلیسی به مصاف حریفان می‎روند و چارلی نیکولاس، کارشناس اسکای اسپورتس طبق معمول بازی‌های این تیم‌ها را پیش‌بینی کرده است.

لیورپول Vs سویا

در دیدار آخر هفته سویا 3 بر صفر برنده شد، اما این تیم دقیقا همان قدرت فصول قبل را ندارد. نولیتو از این تیم جدا شده، خسوس ناواس بازگشته و همچنین بن یدر و لوئیز موریل هم هستند. از طرفی لیورپول دوباره در لیگ قهرمانان است و آنفیلد و سلتیک پارک همیشه ورزشگاه‌های فوق‌العاده‌ای در این مسابقات بودند. این واقعا دیداری حساس برای قرمزها است و به نظرم با سادیو مانه این تیم می‌تواند کاری کند که هواداران ناکامی اخیر مقابل منچسترسیتی را فراموش کنند.

پیش‌بینی: لیورپول 2 – 0 سویا و گل اول را مانه می‎زند

تاتنهام Vs دورتموند

تاتنهام در آخرین دیدار در لیگ بسیار عالی بود و این بازی هم در ومبلی است، یعنی می‌توانند روی کمک هوادارانشان حساب کنند. دورتموند همیشه حریف سختی است. این تیم پیره امریک اوبامیانگ را در خط حمله دارد و خط میانی این تیم هم بسیار قدرتمند است. اما می‌توان از خط دفاعی ضعیفشان استفاده کرد، در نتیجه هری کین می‌تواند شب خوبی داشته باشد. البته من معتقدم تاتنهام کار سختی خواهد داشت، شاید حتی عقب بیفتند و بعد مجبور شوند جبران کنند.

پیش‌بینی: تاتنهام 2 – 2 دورتموند و گل اول را اوبامیانگ می‌زند

فاینورد Vs منچسترسیتی

در دیدار آخرین هفته دیدیم که منچسترسیتی چقدر می‌تواند تیم خطرناکی باشد و این فصل بهتر هم شده‌اند. اما نمی‌دانیم ونسان کمپانی برای چه مدت بیرون است. شاید پپ گواردیولا در فصل نقل و انتقالات ژانویه به دنبال یک مدافع دیگر باشد. با قرعه خوبی که برای آن‌ها رقم خورده به نظرم هر دو تیم شهر منچستر در مرحله گروهی کار سختی نخواهند داشت. اگر جان استونز بتواند در تیم گواردیولا زودتر هماهنگ شود این تیم، با استعدادی که در خط حمله دارد می‌تواند پیشروی زیادی در لیگ قهرمانان داشته باشد. حتی این تیم توانش را دارد که در رقابت‌های این فصل بیشترین گل زده را داشته باشد. من در روتردام بازی کرده‌ام و می‌دانم تیم‎های هلندی مانند مارسی خیلی در لیگ قهرمانان خطرناک نیستند. البته که این فاینورد کمی ترسناک است.

پیش‌بینی: فاینورد 0 – 5 منچسترسیتی و گل اول را آگوئرو می‌زند

 

 

 

۱    
آی اسپورت
2017-09-13 19:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر