فهرست
تصمیم عجیب هواداران سرخ؛ تحریم پیامکی نود
تصمیم عجیب هواداران سرخ؛ تحریم پیامکی نود

تصمیم عجیب هواداران سرخ؛ تحریم پیامکی نود

آی‌اسپورت- در حالی که دقایقی از برنامه نود می‌گذرد و طبق معمول، سوال پیامکی اولین برنامه بعد از دربی، درباره دلایل اتفاقات بازی سرخابی‌ها بوده، پرسپولیسی‌ها در فضای مجازی سعی دارند که نشان دهند این نظرسنجی در راستای تخریب روحیه بازیکنان پرسپولیس است و کاملا هدفمند از سوی عوامل برنامه به اجرا گذاشته شده. به همین دلیل هواداران پرسپولیس سعی کرده‌اند تا با اطلاع‌رسانی گسترده این نظرسنجی را تحریم کنند.

این تصمیم درحالی است که رویه برنامه نود در بازی‌ها و فصل‌های گذشته هم به همین گونه بوده و بعد از هر بازی، مهمترین عواملی که در نتیجه یا حواشی دربی تاثیرگذار بوده‌اند به نظرسنجی گذاشته شده؛ و این بار هم پیروزی استقلال در شرایطی به دست آمد، که پرسپولیسی‌ها مغرور و سرخوش از بردهای پیاپی و صدرنشینی قاطعانه روی ابرها سیر می‌کردند و طارمی -مهاجم اول‌شان- از نحوه خوشحالی‌اش بعد از گل دوم می‌گفت. در آنسو هم استقلال با جوانانش چند هفته‌ای بود که خوب کار کرده و طبعا انگیزه‌های متفاوتی برای این بازی بزرگ داشته‌اند.

۱۲ ۶  
آی اسپورت
2017-02-13 23:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
هواداران متوهم!
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۰۲:۴۹
من پرسپولیسی هستم و از نود بخاطر این ناراحتم که به مسئله ی مهم انصاری نپرداختن و برام خیلی جای سوال بود که چرا فردوسی پور از کنار این اتفاق مهم به راحتی گذشت
۸
عمید
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۰۴:۴۰
اون از خریدن بلیط آبی ها و خالی کردن سمت آبی ها. این از تحریم اس ام اسی. اون از کودتا علیه تیم ملی و این از حمله به پیج کیروش و فحش خوارمادر. همیشه پای یک لنگی در میان است.
۶ ۲
موراتا
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۴۱
دیگ به دیگ میگه روت سیاه
۱
لنگ علی میرزا
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵، ۰۶:۳۰
ببین موراتا، هر ضرب المثلی که خوشت میاد رو که نباید استفاده کنی. اول برو معنی و کاربردش رو بدون. بعد اینکه نظر خودت رو لایک نکن. معلوم میشه قشنگم. آخی. طفلی.
مهدی
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۳۴
برنامه ی نود این قدر مسخره بود که دیشب زود خاموش کردم خوابیدم مگه این قدر میشه به یک بازی پرداخت دبی بازی خوبی هستش نه این که تمام وقت برنامه ی نود رو بگیره در ضمن یک کلیپ از نوراد ها پخش شد که پرچم دو تیم پایتخت رو .روشون انداخته بودند .این یک کلیپ کاملا تبغاتی بود که صدا سیما باید ازشون پول بگیره اگه ندادن .من الان صد تا کلیپ اینظور میتونم بسازم به نفع باشگاه خودم اگه صدا سیما .توش عدالت هستش اون کلیپ های من ویا هرکسی می تونه بسازه .برای باشگاه من هم پخش کنه.یاشاسین ترکتور کبیر بدون صدا سیما .
۱ ۱
آراز
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۵۳
شما کلا بخوابی سنگین تری
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر