فهرست
طالقانی: خواسته‌های کی‌روش به‌حق است
طالقانی: خواسته‌های کی‌روش به‌حق است

طالقانی: خواسته‌های کی‌روش به‌حق است

آی اسپورت – ماجرای تمدید قرارداد کی‌روش و مبلغ بالای این قرارداد در روزهای اخیر جنجال‌های تازه‌ای علیه این مربی پرتغالی ایجاد کرده است. اما مسئولان فدراسیون همچنان از عملکرد خود و البته کی‌روش دفاع می کنند. عبدالکاظم طالقانی از اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال مدعی است که کی‌روش زیاده‌خواه نیست و به خاطر خودش فدراسیون را تحت فشار نمی گذارد. صحبت‌های او را بخوانید:

  • کی‌روش یک مربی حرفه‌‌ای است و تیم ملی و موفقیت این تیم برایش مهم‌ترین نگرانی است. لذا درست نیست برخی با بیان پاره‌ای از موضوعات غیر واقعی در این باره جو بدهند و بگویند کی‌روش موضوعی را به فدراسیون‌ تحمیل می‌کند چون خواسته‌های او برای تیم ملی و کاملا به حق است.
  • کی‌روش روی سه موضوع تاکید ویژه دارد. اول درباره بحث به کارگیری درخواست سربازان بود که موضوع درستی است.او می‌خواهد همه نیروها و ظرفیت را در اختیار داشته باشد که فرآیند کاملا منطقی است.
  • بحث بعدی موضوع تدارکات قوی است که تیم ملی برای حضور موفق در جام ملت های آسیا می بایست به بهترین شکل آماده شود.برگزاری بازی های تدارکاتی مطلوب خواسته صحیحی است که حتما از طریق فدراسیون پیگیری خواهد شد.
  • بحث بعدی هم حقوق کادر فنی است که این هم یک خواسته منطقی است.البته کی‌روش هرگز در این سال ها بابت خودش و پول خودش فدراسیون را تحت فشار قرار نداده است.او دغدغه موفقیت تیم ملی را دارد و برایش تیم ملی مهم است و بحث های شخصی ندارد.
۲ ۲  
آی اسپورت
2018-09-25 00:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
ساسان
سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷، ۱۴:۳۱
وو
....
چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷، ۲۱:۵۷
قابل توجه دارو دسته برانکو
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر