فهرست
گریزمان: «نه» گفتن به بارسا برایم سخت بود
گریزمان: «نه» گفتن به بارسا برایم سخت بود

گریزمان: «نه» گفتن به بارسا برایم سخت بود

آی اسپورت - آنتوان گریزمان در تابستان سال جاری این امکان را داشت که به بارسلونا برود و باشگاه کاتالان هم مقدمات عقد قرارداد با او را فراهم کرده بود. با این حال مهاجم فرانسوی روخی بلانکو ترجیح داد که در این تیم بماند و قرارداد تازه‌ای با سرخپوشان مادریدی امضا کند.

گریزمان 27 ساله که بارسلونا حاضر شده بود غرامت 100 میلیون یورویی فسخ قراردادش با اتلتیکومادرید را بپردازد، در گفت‌و‌گو با کانال پلاس فرانسه، در پاسخ به این سؤال که آیا برای او رد کردن پیشنهاد بارسلونا سخت بوده است، گفت: «بله، خیلی سخت بود. وقتی تیمی مانند بارسلونا شما را می‌خواهد، با شما تماس می‌گیرد و برای‌تان پیام می‌فرستد، نه گفتن سخت می‌شود. با این حال نباید باشگاهی که در آن هستید را هم نادیده بگیرید، باشگاهی که در آن بازیکنی مهم محسوب می‌شوید و محور حرکات و برنامه‌های تیم هستید. دیدن اینکه هم‌تیمی‌هایت و مهمتر از همه سرمربی‌ات بعد از یک بازی که در آن هو می‌شود، غافلگیرانه به خانه‌ات می‌آید تا تو را آرام کند و با تو صحبت کند، نشان می‌دهد که من مورد اعتماد آنها و برای‌شان مهم هستم.»

گریزمان در ادامه یک دلیل دیگر را هم برای رد کردن پیشنهاد بارسلونا ذکر کرد و آن بیم قرار گرفتن زیر سایه لیونل مسی بود: «به صورت ناخودآگاه قرار گرفتن زیر سایه مسی ممکن است در تصمیم من برای نرفتن به بارسلونا نقش داشته باشد، اما هم‌تیمی‌های من و باشگاه هر کاری که می‌توانستند، انجام دادند. آنها آمدند تا با من صحبت کنند، حقوقم را بالا بردند و به هر شکلی بود به من این احساس را دادند که اتلتیکومادرید خانه من است و نباید آن را ترک کنم. آن روزها واقعاً برایم به سختی ‌می‌گذشت و همسرم هم اذیت شد. بعضی وقت‌ها او را ساعت سه شب از خواب بیدار می‌کردم و از او می‌‌‌خواستم در تصمیم‌گیری برای آینده به من کمک کند و با من حرف بزند.»

گریزمان در این فصل در تمامی رقابت‌ها برای اتلتیکومادرید شش گل زده و به تیمش برای قرار گرفتن در رده سوم جدول لالیگا با تنها یک امتیاز فاصله با بارسلونای صدرنشین کمک کرده است.

۱    
آی اسپورت
2018-11-19 11:25:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر