فهرست
درددل طارمی با کی‌روش؛ می‌خواهم بروم اروپا
درددل طارمی با کی‌روش؛ می‌خواهم بروم اروپا

درددل طارمی با کی‌روش؛ می‌خواهم بروم اروپا

آی اسپورت – مهدی طارمی می‌خواهد به اروپا برود. این هدفی است كه او دارد. خود مهدی هم به این نتیجه رسیده كه می‌توانست امسال با رفتن به اروپا، در آستانه جام جهانی‌ قدم بزرگی برای آماده‌سازی خودش بردارد ولی مشكل او این بود كه سال گذشته پس از بازگشت به پرسپولیس قرارداد دو ساله امضا كرد.

او به همین دلیل امسال با مخالفت قرمزها برای جدایی روبه‌رو شد. رقم‌هایی كه باشگاه برای رضایتنامه‌‌اش اعلام می‌كرد، به هیچ‌ عنوان از سوی باشگاه‌های اروپایی پرداخت نشد تا این بازیكن در جمع قرمزها باقی بماند. طارمی هم در آسیا خوب بود و هم در بازی‌های ملی اما اینكه هیچ باشگاهی در اروپا حاضر نشد پول رضایتنامه‌‌اش را بدهد و او را جذب كند، كاملاً نشان می‌داد چه نگاهی به لیگ ایران وجود دارد. كی‌روش هم معقتد است لیگ برتر فاقد كیفیت است و به همین دلیل بازیكنان باید به اروپا بروند. وقتی او به این نتیجه رسید كه نمی‌تواند لیگ ایران را تغییر دهد و كیفیت آن را بالا ببرد، تصمیم گرفت بازیكنان را تحت فشار بگذارد تا به اروپا بروند.

در حال حاضر ایران نزدیك به 14 لژیونر در اروپا دارد و بعد از جام جهانی‌ احتمالاً آمار بیشتر از این هم می‌شود. یكی از بازیكنانی كه از همین حالا برای آینده برنامه ریخته، مهدی طارمی است. او در پرسپولیس ماند و همین ماجرای رفت و برگشتش به این باشگاه، برای او دردسر بزرگی درست كرد. البته خود طارمی در این ماجراها نقش اصلی را داشت. در هر صورت این بازیكن در صحبت‌هایی هم كه با كارلوس كی‌روش داشته، به او گفته است: «می‌خواهم بعد از جام جهانی‌ به اروپا بروم.» اتفاقی كه درخشش او در روسیه، می‌تواند آن را قطعی كند. از همین حالا مهدی پیشنهاداتی از همان كشور میزبان جام جهانی‌ دارد. درخشش او در بازی دوستانه مقابل روسیه، ایجنت‌های این كشور را به سمت مهدی كشاند. مهدی می‌خواهد بعد از جام جهانی‌ هرطور شده به اروپا برود.

۸۹ ۱۱  
آی اسپورت
2017-11-16 11:28:00
نظر دهید

۱۱ نظر
علی
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۱:۳۸
آقا چشم بسته غیب گفتید?! خخخخ
امید از تفت
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۱:۳۹
طارمی اگر رفتار حرفه ای و درستی داشت در پرسپولیس همیشه فیکس تیم ملی بود، پرسپولیس و خودش را محروم نمی کرد، به تیم ضربه نمی زد و با قهرمانی آسیا میتونست به بهترین باشگاههای اروپایی بره. الان هم بخاطر جریمه ای که باید بپردازه مجبوره قرارداد سه ساله ببنده تا جریمه اش را باشگاه پرداخت کنه و اختیارش دست خودش نیست.
عه! آقا چرا می خندی?
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۱:۵۶
خندیدیم!
این بنده خدا با ما قرارداد نداشت و با ریزه قرارداد بست و بعد همین توی هوادار با فحاشی و تهدید طارمی را برگرداندید و حالا مدعی هستید?!
مارال
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۵۲
همه چیز و به پای بازیکن ننویسید باشگاهم مقصر بود .
xox
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۱:۵۰
طارمی به .......... خندید
امسال خودش و تیم ما به خاطر خریت این مردک محروم شدیم . تیم اروپایی بره این مسخره بازیا و کلاه برداری ها رو در بیاره از ته دارش میزنن.
همون زیره اسپرت که رفت دیدن همه تیم اروپایی رفتنشو
امیرعباس
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۱:۵۴
جدای از عملکرد اخلاقیش طارمی حتما بهترین فوتبالر ایران در طی پنج سال گدشته بوده نقش مهدی بلحاظ فنی توی اوج گرفتن و قهرمانی اخیر پرسپولیس غیرقابل انکاره اما مهدی مناسب فوتبال اروپا نیست فوتبال اروپا علاوه بر مسائل فنی که جای خود داره و قطعا در عالی بودن مهدی تردیدی نیست به مسائل انضباطی و اخلاقی و سوابق رفتاری فرد خیلی توجه می کنند درواقع برای درک این قضیه باید الگوی خداداد مهدوی کیا رو مد نظر قرار داد
خداداد یک سوپراستار فوق العاده بود که توی چارچوب های انضباطی نمی گنجید و در نتیجه فقط یک فصل توی کلن دوام اورد اما مهدوی کیا به بالاترین مقامات توی هامبورگ رسید
مع الاسف الگوی رفتاری مهدی طارمی خداداده واین دلیل اصلی بی میلی اروپائی ها به مهدی طارمی است!!
Ashkanredboy
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۲:۲۶
اینا رو طارمی به شما گفته یا کیروش!!!!! ؟؟
پدرام
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۲:۴۱
بره خارج یکم پوستش رو بکنند آدم شه

اینجا خراب میشند بازیکن ها

شش تایی شدن تخصص ماست
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۰۴
اشکال نداره بره
پول رضایت نامشو بده، هر جا می خواد بره
عه!
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۶:۰۷
آخر فصل قراردادی به کار نیست که رضایتنامه ای در کار باشد?!?!?!?!?!?
AVA-86
پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶، ۱۷:۳۸
شده قضیه ضرب المثل ازدواج که طرف میگه 50 درصد من حله مونده بقیه. اینقدر اصرار داره به اروپا رفتن که آدم فکر می کنه الان ده تا تیم دست به نقد توی اروپا منتظرشن. رضاییانم رفت اروپا حالا تو تیم ته جدولی بلژیک روی نیمکته.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر