فهرست
نمره ۲۰ برای هواداران نساجی در آزادی
نمره ۲۰ برای هواداران نساجی در آزادی

نمره ۲۰ برای هواداران نساجی در آزادی

آی اسپورت - نساجی دو دهه را در لیگ یک و دو سپری کرد اما هواداران این تیم نساجی را تنها نگذاشتند و سرانجام ثمره صبر خود را با صعود به لیگ برتر گرفتند. نساج‌ها که همواره شهید وطنی را از تماشاگر مملو می‌کردند، این بار فرصت داشتند تا شور و علاقه خود را در سرتاسر ورزشگاه‌های ایران نشان دهند و در هفته ششم این فرصت پیش آمد که در بزرگ‌ترین ورزشگاه ایران، حضور یابند.

از صبح روز گذشته، مازنی‌ها با خودروهای شخصی و اتوبوس‌ها و... به سمت تهران حرکت کردند و از ساعت‌ها قبل به ورزشگاه آزادی رسیدند. حضور ده هزار نفری در بازی با پرسپولیس، حرکت بسیار بزرگی بود که هواداران نساجی رقم زدند اما اتفاق مهم‌تر در پیش بود.

پیش از مسابقه هواداران نساجی که حضور پرتعدادتری نسبت به پرسپولیسی‌ها داشتند، هرگز با طعنه به استقبال سرد هواداران پرسپولیس واکنش نشان ندادند و تنها تیم خودشان را تشویق کردند. با آغاز بازی، تشویق‌ها شدت بیشتری یافت و در اتفاقی جالب، آن‌ها پاسخ شعارهای پرسپولیسی‌ها را هم می‌دادند! قرمزهای تهران وقتی می‌خواستند علیه تیم رقیب شعار معروف را سر دهند، هواداران نساجی نیز با آنها همکاری کردند که حتی تعجب پرسپولیسی‌ها را نیز به همراه داشت!

در دقیقه 24 و 33 شعارهای هماهنگ رنگ و بوی دوست‌داشتنی‌تری به خود گرفت و تماشاگران دو تیم، مرحوم هادی نوروزی و مهرداد اولادی را تشویق کردند. پس از آن، تنش‌ها و جنجال‌های درون زمین هرگز به سکوهای نساجی نرسید و آنها هیچ شعار هنجارشکنانه‌ای علیه تیم میزبان سر ندادند.

نساجی به پرسپولیس باخت اما هوادارانی که عاشقانه به ورزشگاه آزادی آمده بودند، نمره قبولی که هیچ نمره 20 گرفتند و حالا انتظار فوتبالدوستان ایرانی از پرشورهای مازنی این است که همین رفتار نیکو و پسندیده را ادامه دهند و به الگویی برای دیگر هواداران فوتبال در ایران تبدیل شوند.

ورزش 3

۷ ۲  
آی اسپورت
2018-09-13 16:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
یوسف
پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷، ۱۸:۱۰
در اینکه هوادارای نساجی واقعا بالغانه عمل کردند شکی نیست ولی نمره بیست رو موقعی از سایت شما میگیرن که با پرسپولیسیا همکاری کنن در شعار علیه تیم رقیب پرسپولیس! خب این الان چه ربطی به نساجی‌چیا داره؟ چیش جالبه؟
۲
.
پنجشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۷، ۱۹:۰۶
نکونچسب میخواست هوادارای نساجی رو تحریک کنه که نتونست
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر