فهرست
شعار علیه ابراهیمی؛ بری دیگه برنگردی!
شعار علیه ابراهیمی؛ بری دیگه برنگردی!

شعار علیه ابراهیمی؛ بری دیگه برنگردی!

آی اسپورت - امروز برخی رسانه‌ها مدعی شدند که امید ابراهیمی به خاطر مسائل مربوط به تست پزشکی با الاهلی قطر به مشکل خورده و شاید به استقلال برگردد. همزمان با انتشار این اخبار، ابراهیمی به باشگاه استقلال رفت تا شایعات بیشتر شود با این حال در نهایت مشخص شد او به دنبال دریافت مدارک لازم برای صدور مجوز بین‌المللی بازی در قطر بوده است. جالب اینکه همزمان با حضور ابراهیمی در باشگاه، هواداران معترضی که به وزارت ورزش رفته بودند مقابل باشگاه تجمع کردند و علیه مدیران باشگاه شعار دادند. خروج ابراهیمی از باشگاه با تجمع این هواداران همزمان بود و باعث شد این بازیکن نیز از شعارها و کنایه‌های هواداران معترض بی‌نصیب نماند. یکی از شعارها این بود: «امید بری دیگه برنگردی!»

۱۱ ۷  
آی اسپورت
2018-07-14 16:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
500 هزار یورو ارز دولتی غیر قانونی (بزرگترین فساد مالی فوتبال )
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۲۸
عضو هیات مدیره استقلال در پاسخ به اعتراض یکی از هواداران که وزیر ورزش به استقلال کمک نمی‌کند گفت: این حرف‌ها را نزنید اصلا اینطور نیست من یک و سال و نیم است که در این باشگاه حضور دارم و می‌دانم که وزیر به استقلال کمک کرده، او در گرفتن ارز دولتی به استقلال کمک کرد و شما نباید از او انتقاد کنید. این حرف‌ها را هم نزنید که وزیر پرسپولیسی است. به شخصه او در مقاطع مختلف به تیم ما کمک کرده است.
مکتب تاج
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۵۴
فحش، دغل و دزدی مکتب تاج است.
ملکی: هرچه از وزیر خواستیم گفت چشم
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۵۵
کیسه کشا تکلیفشون با خودشون هم مشخص نیست
تا دیروز میگفتن پندار جون و پندار تایم امروز میگن توفیقی باید بره گورشوگمکنه
به افتخاری میگفتن رضا پرز امروز میگن افتخاری برو گمشو
در جام جهانی قربون صدقه ابراهیمی میرفتن وقتی رفت با باشگاه قطری مذاکره کرد اینقدر فحشش دادن که به گواه خودش شوکه شده بود تا اینکه دیروز خبر اومد احتمال داره ابراهیمی برگرده دوباره کیسه کشا گفتن فرمانده خوش اومدی تا اینکه امروز رفت باشگاه کیسه وبعد از خروجش کیسه کشا را قهوه ای کرد و کیسه کشا گفتن بری دیگه بر نگردی.
اینیسه کشا با خودشون چند چندن؟؟؟
حسین $$
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۱۲
میدونم نظرمو منتشر نمیکنید ولی ی کم انصاف و داشتن رسالت خبرنگاری بد نیست.اصلا همچین شعاری در مورد امید داده نشد.متاسفم ک رسانه مملکت افتاده دست امثال شماها
۶
مارال
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۷:۴۱
امیدوارم هوادارای استقلال این شعار و از صمیم قلبشون گفته باشن و واقعا دیگه بر نگرده این بی غیرت پول پرست !
نه تنها این بلکه همه بازیکنایی که به خاطر پول حاضرن تو سخت ترین شرایط تیم و ول کنن و برن ی تیم چرت مثل فرشاد !
۸
.
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۰۸
مهم اینه کاوه رفت بهش فحش ندادن
اشکان4
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۱۰
دوستان پرسپولیسی چیه از چیزی ترسیدین اینطوری تو کامنتا بال بال میزنید و خودتونو کشتید،چیزی بهتون نمی ماسید مثل لشکر شکست خورده اینجا ول نبودید
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر