فهرست
گزینه‌های جانشینی ونتورا؛ آنچلوتی بخت اول
گزینه‌های جانشینی ونتورا؛ آنچلوتی بخت اول

گزینه‌های جانشینی ونتورا؛ آنچلوتی بخت اول

آی اسپورت – تیم ملی ایتالیا بعد از حذف تاریخی از جام جهانی ۲۰۱۸ نیاز به تغییر و تحولات جدی دارد. پروسه انتخاب مربی جدید در تیم ملی ایتالیا ممکن است چند ماه طول بکشد چرا که چهار ماه تا بازی ملی بعدی مانده است و مدیران فوتبال ایتالیا می توانند با آرامش جانشین ونتورایی را انتخاب کنند که رفتنش حتمی به نظر می‌رسد.

گاتزتا دلوا اسپورت در گزارشی به بررسی گزینه های جانشینی ونتورا پرداخته است. در نظرسنجی وبسایت این روزنامه، آنچلوتی با ۶۷،۴ درصد آرا گزینه محبوب هواداران ایتالیایی است. او می تواند هدایت تیم ملی ایتالیا را در مسابقات لیگ ملت ها در سال ۲۰۱۸ و بعد از آن یورو ۲۰۲۰ به عهده بگیرد.

آنتونیو کونته، مربی چلسی که در این فصل تیمش افت کرده و شایعاتی در مورد جدا شدنش مطرح است یکی دیگر از گزینه هاست. او ۲۲،۴ درصد در نظرسنجی رای اورده است. آلگری و مانچینی هم هر کدام ۵،۱ درصد رای آورده اند. البته هر دو مربی با تیمهای فعبی شان یعنی یوونتوس و زنیت تا سال ۲۰۲۰ قرارداد دارند.

گاتزتا همچنین احتمال داده که لوئیجی دی بیاجو، سرمربی تیم زیر ۲۱ سال ایتالیا به صورت موقت هدایت تیم ملی بزرگسالان را به عهده بگیرد تا در پایان فصل فوتبال ایتالیا گزینه های موجود مورد بررسی قرار بگیرند. لیگ ملتهای فوتبال اروپا که تورنمنتی تازه تاسیس است از روز ۶ سپتامبر اغاز خواهد شد یعنی حداقل ۱۰ ماه تا بازی رسمی بعدی تیم ملی ایتالیا زمان باقی است.

۱    
آی اسپورت
2017-11-14 13:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر