فهرست
برانکو: طارمی جایی نرفته بود که برگردد
برانکو: طارمی جایی نرفته بود که برگردد

برانکو: طارمی جایی نرفته بود که برگردد

آی‌اسپورت-برانکو ایوانکویچ، سرمربی پرسپولیس از اردوی اکراین و وضعیت بازیکنانش در این اردو راضی است. او هم‌چنین درباره طارمی، بشار رسن و گادوین منشا صحبت کرده است. ایسنا در فرودگاه امام خمینی با برانکو گفت‌وگو کرده است که گزیده‌هایی از آن را می‌خوانید.

* اردوی خوبی بود و ما دیدارهای تدارکاتی مثبتی را برگزار کردیم. تنها مشکل کوچک‌مان تعداد کم بازیکنان بود اما ما از همه آنها راضی هستیم و عالی کار کردند. منشا مشکل کوچکی دارد و با کسالت مختصری روبرو شده است.

* بازیکنان که همیشه گریه می‌کنند اما عالی کار کردند و هیچ انتقاد و گله‌ای از آنها نداریم. تمرینات بسیار سنگین بود اما مهمترین هدف ما قهرمانی در سوپر جام است.

* خوشحالم که طارمی بازگشت. البته او نرفته بود که بخواهد برگردد. خودش انتظار داشت به اروپا برود اما دوباره به ما ملحق شد. او به مقداری زمان نیاز دارد تا آماده شود. مهمترین بازی ما مقابل الاهلی عربستان است که یک ماه تا آن بازی فرصت باقی است.

* سوال درباره دربی را باید از باشگاه بپرسید. من تازه از هواپیما پیاده شده‌ام و از چیزی خبر ندارم. آخرین خبر را در این مورد نمی‌دانم و در جریان برنامه نیستم اما ما برای سوپر جام آماده می‌شویم و کسب قهرمانی برای ما بسیار مهم است. همچنین می‌خواهیم شروع خوبی در لیگ داشته باشیم. با این حال داربی نیز جالب توجه است و شنیده‌ام که به خاطر مسائلی مالی برای باشگاه اهمیت دارد.

* نمی‌دانم این دیدار برگزار می‌شود یا نه ولی چون دیدار رسمی است قاعدتا باید برگزار شود. فکر می‌کنم مشکلاتی در این زمینه وجود دارد ولی جوابی نمی‌توانم به آن بدهم.

* باشگاه پیگیر وضعیت بشار رسن است. 

۴ ۲  
آی اسپورت
2017-07-17 15:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
کابوس طارمی می بینیم
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۵:۵۰
دلمان خوش بود طارمی رفته و برنمی گرده ولی صد حیف با کمک وزیر ورزش پرسپولیسی این کابوس ها ادامه دارد...
۶
فرهاد
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۸:۴۰
بعله بعله توجیه کن جناب برانکو به بازیکن باج بده به خاطر کسب نتیجه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر