فهرست
آخرین وضعیت سرخیو راموس؛ بیم و امید
آخرین وضعیت سرخیو راموس؛ بیم و امید

آخرین وضعیت سرخیو راموس؛ بیم و امید

آی اسپورت – سرخیو راموس کاپیتان رئال مادرید روز گذشته در شکست خانگی 0-1 برابر کادیز تنها یک نیمه در میدان بود و به دلیل مصدومیت جای خود را به ادر میلیتائو داد. راموس با کیسه یخ روی زانویش و از روی سکوها نظاره گر تلاش هم تیمی هایش شد و بلافاصله نیز موجی از نگرانی را در میدان هواداران رئال ایجاد کرد. مصدومیت راموس به فاصله یک هفته تا ال کلاسیکو، بدترین خبر ممکن برای دوست داران رئال بود.

طبق گزارش مارکا امروز و پس از بررسی های پزشکی مشخص شد که راموس دچار مصدومیت نشده و صرفا یک کوفتگی ساده بوده است. او امروز با رئال تمرین نکرد و زیر نظر فزیوتراپ ها قرار داشت. راموس اگر تا فردا احساس درد نداشته باشد، می تواند در تمرین بازی با شاختار شرکت کند ولی این امکان نیز وجود دارد که زیدان روی او ریسک نکند و راموس را برای ال کلاسیکوی شنبه آینده نگاه دارد.

بازی با شاختار نیز اهمیت بالایی دارد. رئال در گروهی دشوار قرار گرفته و پیروزی بر شاختار در بازی خانگی کاملا حیاتی است. بدون شک حضور راموس در قلب خط دفاعی می تواند نقطه اطمینان بخشی برای رئال باشد اما این خطر نیز وجود دارد که به فاصله سه روز تا ال کلاسیکو مصدوم شود و این بازی حساس را از دست بدهد. اکنون باید دید در نهایت تصمیم زیدان چه خواهد بود.

     
آی اسپورت
2020-10-18 18:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر