فهرست
پرسپولیس، میهمان بخشنده
پرسپولیس، میهمان بخشنده

پرسپولیس، میهمان بخشنده

آی اسپورت - پرسپولیس لیگ هفدهم، قهرمان بازی‌های خارج از خانه بود و همین برتری، قهرمانی شاگردان برانکو را جلو انداخت. بر خلاف فصل گذشته اما پرسپولیس این فصل در خانه بهتر امتیاز می‌گیرد و در خارج از خانه توفیق چندانی نداشته است. این تیم در حالی تا پایان هفته هشتم ۱۶ امتیاز جمع کرده که تا فصل گذشته همین موقع ۱۷ امتیازی بود و همین یک امتیاز کمتر، اختلاف آن‌ها با صدر جدول ا رقم زده است.

پرسپولیس لیگ هفدهم در بازی‌های خانگی ابتدا فولاد را شکست داد و سپس با سیاه‌جامگان به تساوی رسید. پرسپولیس اولین شکست فصل را هم در خانه مقابل پیکان در هفته ششم دشت کرد و هفته هشتم صنعت‌نفت آبادان را شکست داد تا در پایان هفته هشتم، 7 امتیازی باشد. پرسپولیس لیگ هجدهم اما در بازی‌های خانگی قدرتمندتر ظاهر شده و نه تنها شکست نخورده، بلکه ۳ پیروزی هم در کارنامه دارد. قرمزها تیم‌های نساجی، سپیدرود و فولاد را شکست دادند و تنها مقابل نفت مسجدسلیمان متوقف شدند. پرسپولیس تا اینجای کار با ۱۰ امتیاز خانگی، ۳ امتیاز بیشتر از بازی‌های خانگی فصل گذشته دارد.

تیم برانکو فصل گذشته تراکتورسازی، نفت تهران و گسترش‌فولاد را در خانه‌ی خودشان شکست داد و تا پایان هفته هشتم، تنها با سپاهان به تساوی رسید. همین تیم اما در لیگ هجدهم بیرون از ورزشگاه آزادی نتایج خوبی نگرفته و تنها یک پیروزی در کارنامه دارد. پرسپولیس هفته اول پدیده را در مشهد برد اما با استقلال خوزستان و صنعت‌نفت آبادان مساوی کرد. البته شهرآورد پایتخت را هم باید به بازی‌های خارج از خانه پرسپولیس اضافه کرد چون استقلال میزبان آن بازی بود که در نهایت با تساوی به پایان رسید.

پرسپولیس فعلاً ۶ امتیاز در بازی‌های خارج از خانه اندوخته که ۴ امتیاز نسبت به فصل گذشته کمتر است و این موضوع نشان از افت این تیم در بازی‌های خارج از خانه می‌دهد. تیم برانکو که فصل خوبی را در بازی‌های خارج از خانه پشت سر نگذاشته، باید در ادامه با تیم‌های سایپا، سپاهان و ماشین‌سازی دیدار کند و تا پایان نیم‌فصل اول و پایان محرومیت از نقل و انتقالات در بازی‌های خارج از خانه کار سختی در پیش دارد.

ایران ورزشی

۷    
آی اسپورت
2018-10-16 01:08:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر