فهرست
قلعه فرمانروایی پرسپولیس؛ دروازه محکم آزادی
قلعه فرمانروایی پرسپولیس؛ دروازه محکم آزادی

قلعه فرمانروایی پرسپولیس؛ دروازه محکم آزادی

آی‌اسپورت-  ۶بازی و ۵ کلین شیت، آمار فوق العاده بازی‌های خانگی پرسپولیس در دو فصل اخیر لیگ قهرمانان آسیاست.  موقعیت‌های بغداد بونجاح در دقایق پایانی بازی پرسپولیس و السد، نتوانست دروازه سرخپوشان را باز کند تا پرسپولیسی‌ها باز هم در آزادی، موفق به ثبت کلین شیت شوند. پرسپولیس این فصل، در هر سه بازی خانگی توانست دروازه‌اش را بسته نگه دارد و هر سه مسابقه را هم با برد تمام کرد.

فصل پیش هم پرسپولیسی‌ها، ۳ بار در آزادی به میدان رفتند و ۲ میزبانی‌شان بخاطر تقابل با تیم‌های عربستانی در عمان انجام شد. در دو بازی از سه بازی فصل پیش هم پرسپولیس مقابل الریان و الدحیل دروازه‌اش را بسته نگه داشت و فقط از الوحده گل خورد. ۶ بازی و ۵ کلین شیت خانگی، که آمار فوق العاده‌ای برای پرسپولیس برانکو محسوب می‌شود.

نکته جالب اینجاست که نه در این دو فصل و نه پیش از آن در سال ۲۰۱۵، پرسپولیس برانکو باختی در خانه نداشته و همیشه، با برد یا مساوی مسابقات خانگی‌اش را تمام کرده است. آخرین باری که پرسپولیس یک بازی آسیایی را در خانه باخت، سال ۲۰۱۲ بود که با مصطفی دنیزلی از الهلال شکست خورد و صدرنشینی گروهش را از دست داد. از آن زمان تا امروز، آزادی خانه نفوذ ناپذیر پرسپولیس بوده و مساوی بدون گل، بزرگترین دستاوردی است که حریفان این تیم داشته‌اند.

۴    
آی اسپورت
2018-04-17 22:05:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر