فهرست
عجیب از بایرامی، بایرام تا بایرام!
عجیب از بایرامی، بایرام تا بایرام!

عجیب از بایرامی، بایرام تا بایرام!

آی اسپورت- در نقل‌وانتقالات زمستانی این فصل مهرداد بایرامی، بازیكن گسترش‌فولاد راهی صبای قم شد و البته در همین بازی اخیر با پرسپولیس هم چنددقیقه‌ای به میدان رفت. بایرامی بازیكنی بود كه خیلی ناگهانی اسمش در فوتبال ایران سر زبان‌ها افتاد. او عمده شهرتش را مدیون گل دیدنی‌اش به مهدی رحمتی در لباس گسترش در هفته اول مسابقات لیگ سیزدهم است. بایرامی در آن فصل 12گل به ثمر رساند تا خودش را به عنوان یك استعداد جدید در فوتبال ایران مطرح كند. اوایل فصل بعدش از پرسپولیس به عنوان مشتری جدی بایرامی نام برده شد اما این انتقال هرگز به انجام نرسید. آن زمان از قول فراز كمالوند نوشتند اگر پرسپولیس بایرامی را می‌خواهد باید 6بازیكنش را به این تیم بدهد! البته كمالوند این اظهارنظر را به‌شدت تكذیب كرد ولی در همان تكذیبیه هم خیلی سفت و سخت مدعی شد بایرامی را حفظ می‌كند و به هیچ تیمی نمی‌دهد.

   5 گل طی دوسال‌ونیم!
ستاره اقبال این بازیكن اما خیلی زودتر از حد انتظار سقوط كرد. آمار بایرامی در فصول بعد به شكل چشمگیری افت كرد و باعث شد او به دفعات تیم عوض كند. مهرداد نیم‌فصل اول لیگ چهاردهم در گسترش فقط دوگل زد و یك پاس گل داد. در دور برگشت راهی تراكتورسازی شد و فقط یك‌گل به ثمر رساند. او فصل بعد را هم در تراكتور شروع كرد و طی یك نیم‌فصل هیچ گلی به ثمر نرساند. بایرامی در دور برگشت لیگ پانزدهم راهی فولاد شد و آنجا هم هیچ گلی نزد. با آغاز لیگ شانزدهم به گسترش برگشت و بالاخره بعد از یك سال موفق شد دوگل بزند اما ظاهرا این عملكرد هم توقع كادرفنی و مدیریتی گسترش را تامین نكرد تا این بازیكن برای نیم‌فصل دوم لیگ شانزدهم راهی صبا شود. حالا باید دید بازیكنی كه زمانی گفته می‌شد با 6پرسپولیسی قابل معاوضه است، در صبا چه كارنامه‌ای از خودش به‌جا خواهد گذاشت. او فعلا در دوسال‌ونیم آخر دوران بازیگری‌اش 5گل به ثمر رسانده و به‌اصطلاح عید به عید یا بایرام به بایرام گل زده است!

۲ ۱  
آی اسپورت
2017-02-02 16:03:00
نظر دهید

۱ نظر
یوسف
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۰۳
کمالوند که اصلا بهش اعتقاد نداشت! اون فصلم که آقای گل شد مربی تیم خطیبی و تاتار بودن! فصل بعدش دو سه تا زد بعد اومدن کمالوند با محمد ابراهیمی معاوضه شد!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر