فهرست
انتقاد عنایتی از گل‌محمدی؛ از تو انتظار نداشتم
انتقاد عنایتی از گل‌محمدی؛ از تو انتظار نداشتم

انتقاد عنایتی از گل‌محمدی؛ از تو انتظار نداشتم

آی اسپورت – این روزها یحیی گل محمدی به خاطر جذب بازیکنان سرباز برای تراکتورسازی مورد انتقاد مربیان دیگر باشگاه‌‌ها قرار داد. بعد از امیر قلعه نویی حالا نوبت به رضا عنایتی مربی سیاه جامگان است که از یحیی انتقاد کند. آن هم به این دلیل که معتقد است یحیی زیر پای رضا شربتی مدافع تیمش نشسته است. حرف‌های عنایتی را بخوانید:

-شربتی حداقل یک سال دیگر می‌توانست دانشجو باشد و او حتی می‌توانست به خاطر شهرش تا پایان فصل در اینجا بماند اما دوستان چنان زیر پای او نشسته و رفتارهای ناجوانمردانه انجام دادند که شربتی تصور کرده گل و بلبل و قناری و چکاوک در تیم جدیدش وجود دارد.

-ناراحتی من این است که دوستان دست به هر کاری می‌زنند و همه می‌دانند که بضاعت ما چیست اما با همین کارها می‌خواهند به مقصد خود برسند. آنها برای خودشان جا و مکان قائل هستند و فکر می‌کنند هر کاری انجام می‌دهند، درست است. آقای گل محمدی من دیگر از شما توقعی ندارم و اصلا با خودم می‌گویم چرا باید از او توقع داشته باشم. کاری که خدا می‌خواهد انجام دهد هیچ بنده‌ای نمی‌تواند آن را درست کند.

-ما روی تک تک مهره‌ها حساب می‌کنیم اما اینگونه نیست که بگوییم او کجا رفته و چه شده است. شربتی برای ما تمام شد ولی مردم باید بدانند رضا شربتی از مسابقات کاپی مشهد به اینجا رسیده و می‌توانست چند وقت دیگر به سربازی برود. اصلا او می‌توانست سرباز شود، ژنرال یا سرهنگ هم باشد اما اخلاق در این زمینه اصلا رعایت نشد.

-در این فوتبال هر که زورش بیشتر است هر کاری دلش می‌خواهد می‌کند. من نمی‌دانم چرا بازیکنان سرباز به ملوان فجرسپاسی نمی‌روند؟ اینها از همان نکاتی است که جای صحبت زیاد دارد. هر که خوب خرج کند خوب لابی کند و بریز و بپاش داشته باشد موفق‌تر است.

۴۲ ۲  
آی اسپورت
2017-12-13 10:40:00
نظر دهید

۲ نظر
shahab.ir
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۱۴
شربتی باید پارسال میرفت تراکتور بخاطر خوشخدمتی و دفع نکردن توپ حالا الان رفته
۶
علی
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۲۶
دلش برای بازیکن که نمیسوزه. بازیکن مشهد نشد تبریز یا هرجای دیگه بازی میکنه. به حال خودش میسوزه که نتیجه نگیره میندازن بیرون. من بازیکن سرباز بین تراکتور اسیایی پرتماشگر و ملوان و فجر سپاسی لیگ یکی معلومه میرم تراکتور. تازه التماس هم می کنم. ناراحتی برید یقه بازیکن خودتون رو بگیرید. کمااینکه اونم داره به اینده اش فکر میکنه دوران خدمت رو زود تموم کنه بره جای بهتر.
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر