فهرست
صف اخراجی‌ها، لشکر بیکاران
صف اخراجی‌ها، لشکر بیکاران

صف اخراجی‌ها، لشکر بیکاران

آی‌اسپورت- نیازی نیست برای دیدن بحران و احتمال اخراج مربیان باشگاه‌های مشهور دنیا ذره‌بین به دست بگیریم چون با چشم‌های غیرمسلح هم می‌توان حدس زد لوپتگی در آستانه از دست دادن سرمربیگری رئال مادرید است! پس از سرمربی اخراجی سابق تیم ملی اسپانیا، نیکو کواچ از بایرن‌مونیخ و ژوزه مورینیو هم قابلیت برکنار شدن را دارند. این خطر رینو گتوسو، سرمربی میلان، تیم بازنده دربی اخیر میلان و صاحب رده دوازدهم سری A را هم تهدید می‌کند.

گزینه‌های محتمل

 بیش از نیمی از طرفداران رئال مادرید خواهان برکناری خولن لوپتگی قبل از فرار رسیدن ال‌کلاسیکوی روز یکشنبه هستند. شواهد از جانشین شدن سانتیاگو سولاری، سرمربی تیم دوم رئال مادرید به شکل موقت و تا زمان اخراج شدن مورینیو از منچستریونایتد حکایت دارد. لوپتگی حتی اگر قبل از ال‌کلاسیکو اخراج نشود، قطعا تا قبل از پایان نیم‌فصل اول کنار خواهد رفت. با توجه به مربیان بیکار موجود در بازار و سلایق و نوع روابط رئال مادرید با برخی مربیان، آینده نیمکت مربیگری این تیم به زمان جدایی موریینیو از منچستریونایتد بستگی دارد! آقای خاص در سال سوم و پایانی حضور در رئال مادرید روابط متشنجی با هواداران داشت و  هنوز در پایتخت اسپانیا چهره منفوری است، با این حال شاید پرس به او فرصت دوباره‌ای بدهد و آقای خاص احیا شود.شاید هم یک جا به جایی بزرگ در راه باشد؛ به این نحو که مورینیو راهی رئال مادرید شود و جای خالی او در منچستریونایتد توسط زین‌الدین زیدان پر شود.

نیمکت‌های لرزان و مربیان بیکار

گزینه آرسن ونگر هم برای رئال مادرید وجود دارد اما شایعات اخیر از نزدیک شدن او به نیمکت مربیگری بایرن حکایت داشت. کواچ با وجود پیروزی اخیر مقابل ولفسبورگ به نحو آشکاری تحت فشار است؛ به حدی که به قول خودش وقت اصلاح صورتش را هم ندارد و اگر چند نتیجه منفی دیگر حاصل شود، بعید نیست او اخراج و مطابق گمانه‌زنی‌ رسانه‌ها، آرسن ونگر سکان هدایت هالیوود آلمان را به دست بگیرد. در ایتالیا اوضاع رینو گتوسو پس از شکست در دربی بی‌هیجان میلان متزلزل شده است. قرار گرفتن میلان در نیمه دوم جدول هر چند طی چند فصل اخیر برای این تیم متوسط‌ زده تا حد زیادی عادی شده اما سران جدید باشگاه چندان طاقت نتایج منفی را ندارند و اگر افت و خیزهای تیم ادامه یاید، جنارو گتوسو قربانی جوان بعدی نیمکت مربیگری آشفته میلان نام می‌گیرد. در این بین آنتونیو کونته به عنوان مرغوب‌ترین مربی بیکار سراسر اروپا، می‌تواند ناجی میلان شود؛ البته اگر در ایتالیا علاقه‌ای به کار در تیمی غیر از یوونتوس باشد و از طرفی میلان بودجه لازم برای جذب او را در نظر بگیرد.

۲    
آی اسپورت
2018-10-23 11:01:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر