فهرست
سوال روز:‌ راه نجات قائدی چیست؟‌
سوال روز:‌ راه نجات قائدی چیست؟‌

سوال روز:‌ راه نجات قائدی چیست؟‌

آی‌اسپورت- پي بردن به استعداد فوق‌العاده نهفته در ساق‌هاي مهدي قائدي، مثل تشخیص روز از شب ساده است اما آیا می‌توان انتظار داشت که مسیر پیشرفت فوتبالی این بازیکن، بدون مزاحمت عوامل بیرونی به صورت خطی ادامه پیدا کند؟‌ از حاشیه و هیاهو، به عنوان تهدیدکننده این استعداد جوان نام برده می‌شود اما قانون سربازی می‌تواند بزرگ‌ترین مانع برای رشد این بازیکن باشد. او حالا 17 ساله است و از آن‌جایی که برای پیوستن به استقلال تحصیل را رها کرده، یک سال دیگر مشمول خدمت سربازی خواهد شد و چاره‌ای به جز بازی در یک تیم نظامی نخواهد داشت. مهدی می‌تواند در ماه‌های باقی‌مانده تا قبل از مشمول شدن، تحصیل را جدی‌تر بگیرد و سربازی را حداقل برای چند سال به تاخیر بیاندازد اما معاف‌شدن از سربازی برای قائدی جوان، به معادله‌های پیچیده‌تری پیوند خورده است.

قائدي دير يا زود سرباز خواهد شد تا اين قانون، به بلعيدن استعداد‌هاي بيشتري مشغول شود. يك انتقال زودهنگام به اروپا، می‌تواند راه نجات بعدی قائدی باشد. درست مثل اتفاقی که برای سردار آزمون رخ داد. فاصله پدیده استقلال با اروپا اما بسیار زیاد به نظر می‌رسد. استقلالی‌ها برای آینده باشگاه، روی هافبک مهاجم شماره 16 حساب ویژه‌ای باز کرده‌اند اما آن‌ها قبل از هر چیز، باید این بازیکن را از چنگال سربازی نجات بدهند. از قانونی که شاید مثل یک سرعت‌گیر، در مسیر این فوتبالیست بادپا قرار بگیرد.

۱۲ ۱۶  
آی اسپورت
2017-08-12 16:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۶ نظر
تورک اوغلی
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۵۹
راه نجاتش استفاده از کمی سفیداب است
شکر که من یک سفیدپوست هستم
۴ ۸
خر سفید دیدی ؟؟
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۱۴
به سفیری نیست، به انسانیت است.
رسول
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۲۶
واقعاً متاسفم برات به خاطر این اظهار نظرت من خودم یک ترک هستم ولی از آدمهایی مثل تو متنفرم
علی پرسپولیسی
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۳۹
فعلا که اون داره قراردادای چند صد میلیونی میبنده حالشو میبره و توی سفید احمق زاده باید بشینی زیر پستاش کامنت بذاری .
علی پرسپولیسی
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۳۹
فعلا که اون داره قراردادای چند صد میلیونی میبنده حالشو میبره و توی سفید احمق زاده باید بشینی زیر پستاش کامنت بذاری .
فرزاد مهریار
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۴۵
چقدر خوب که تو معجون رذالت هستی . نژاد پرستی ، مزدوری کشور خارجی ، خشونت کور و بی سوادی همه رذایلی هستند که همگی در وجود تو جمعند . تبریک!!!
ایلدروم
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۵۳
من نمی دونم کامنت قوم گرایی چه ربطی به فوتبال داره؟!!
اولین نژاد پرست عالم ابلیس بود که گفت من از آتشم و آدم از خاک و مشخصه پیروان پانترکیسم و پانفارسیسم و... خط و مشی شون و از کی میگیرن و اگر اون دوستان نمی تونند مثل انسان زندگی مسالمت آمیزی را با اقوام دیگر ایرانی داشته باشن و سفید هستند و ادعا دارن از نسل زرد پوست ها هستند پیشنهاد می کنم بار سفر رو ببندند و به همون دشت قبچاق و شمال مغولستان مهاجرت کنند
محسن
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۰۹:۵۴
چه فایده وقتی انقدر احمق هستی؟
۱
تی تی
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۵۰
این تورک اوغلی فقط برای نفرت پراکنی میاد فکر کنم از جایی تغذیه میشه تورک ها از این دلقک ها ندارند شایدم یه بچه باشه هنوز به سن تکلیف نرسیده
شاهین
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۰۳
قائدی متولد آذرماه ۱۳۷۷ است یعنی ۱۸ سال و ۸ ماه دارد این یک...
دوم اینکه باید فعلن معافیت تحصیلی بگیرد و اگر می تواند معافیت کفالت بگیرد که از شر دوسال سربازی رها شود و سوم اینکه زیر نظر منصوریان پیشرفت چندانی نمی کند و باید هرچه زودتر به یک باشگاه خوب اروپایی بپیوندد.
sia
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۵۳
معافیت پزشکی برای پرانتزی پا
۲
فرهاد
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۱۴
معافیت کفالت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پول بدهد بخرد ؟ مگر پدر ندارد؟
۱
در جواب فرهاد
يكشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶، ۰۵:۰۸
پول بدهد بخرد؟؟
کِی و کجا چنین قانونی اومده؟؟؟
۱
سعيد
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۵۱
يعني همينجور تو خونه ميشينن هرچي به ذهنشون مياد مي نويسن.. مگر تازه مصوب نشده كه معافيت و خروج مشمولين ديپلم و زير ديپلم از كشور ممنوع شده؟
۳
taj
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۱۶
مهدی کیانی فقط برای پاش اومد! متاسفم برای این فوتبال
استقلال
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۴۳
این بازیکن قبل از سربازی باید ترانسفر شه مگه از امثال آزمون چی کم داره ؟ تجربه کم داره با قدرت بدنی ولی از همه مهمتر بازی بین المللی پس اگه کیروش دعوتش کنه احتمال در خاست باشگاه های یونانی یا روسیه برای او هست و استقلال 1 میلیارد به جیب میزند
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر