فهرست
تیراندازی، تنها مانع بازگشت نورالهی به پرسپولیس
تیراندازی، تنها مانع بازگشت نورالهی به پرسپولیس

تیراندازی، تنها مانع بازگشت نورالهی به پرسپولیس

آی‌اسپورت- در روزهایی که خلاقیت خط‌هافبک پرسپولیس پایین آمده، جای خالی احمد نورالهی بیشتر از همیشه به چشم می‌آید. محسن مسلمان هفته‌هاست از فرم مطلوب و آمادگی لازم دور شده و بشار رسن با وجود عملکرد خیلی خوب در همین معدود بازی‌هایی که به طور ثابت به میدان رفته، آن بازیکنی نیست که ریتم پرسپولیس برانکو را منظم کند. اما مصاحبه آخر سردار باران چشمه، فاصله بین نورالهی و پرسپولیس را بیشتر کرد. سردار باران‌چشمه با اعلام اینکه دوران 2ماهه آموزشی احمد نورالهی هنوز سپری نشده، قول همکاری داد و گفت: «احمد نورالهی خدمت اصلی‌اش به پایان رسیده، اما آموزشی‌اش را هنوز سپری نکرده و باید آموزش تیراندازی و چنددوره دیگر را پشت سر بگذارد تا بتواند به فوتبال بازگردد.»

ظاهرا قلق‌گیری، تیراندازی، باز کردن اسلحه، تمیز کردن آن و شلیک دقیق به هدف روبه‌رو، آخرین کارهایی است که احمد نورالهی برای بازگشت به پرسپولیس باید انجام دهد.

۵ ۵  
آی اسپورت
2017-12-27 19:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
حسن
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۵۶
همه اول به پادگان های آموزشی میرن بعد دوماه و اتمام دوره آموزشی و سردوشی گرفتن واسه ادامه خدمت به یگان های مختلف فرستاده میشن مگر اینکه شخص دارای بعضی از معافیتهای خاص باشه که حتما باید دوره آموزشی رو بگذرونند و بعد اون کارت پایان خدمت دریافت می کنند و یا کلا معاف باشه که حتی دوره آموزشی رو هم نمی بینند ولی اینکه کسی دوره اصلی سربازی رو تمام کنه بدون اینکه دوره آموزشی رو بگذرونه اولین باره شنیدییم
a
پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶، ۰۰:۲۴
همین دیگه نفهمین تو هرچی هم دخالت می کنین!! ایشون نرفته بود تو تیم فوتبال تیراندازی کنه واسه همین نیازی نبود همون اول بره آموزش!! معمولا تو دوران تعطیلات فصل میرن که تداخلی با بازیش نداشته باشه!
قباد
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۰۳
دست سردار درد نکنه، خون این فوتبالیست ها از خون کی رنگین تره ک نباید برن..اگه قانونه برا همه س
۳ ۱
افشین
پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶، ۰۱:۱۳
اخه خوش تیپ کدوم فوتبالیست رفته که احمد دومیش باشه شریفی تازه ترخیص شده بدون اموزشی فقط از روی دشمنی هست کاراشون مسﺋولین نظامی فقط عقده دارن و زورگو هستن
۲
P71
چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۳۷
کدوم فوتبالیست سربازی، رفته آموزشی که احمد بخاد دومیش باشه؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر