فهرست
نقل قول های روز: سردار مثل کوه پشتم است
نقل قول های روز: سردار مثل کوه پشتم است

نقل قول های روز: سردار مثل کوه پشتم است

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در طول چند ساعت گذشته:

آنچه که ما را نگران می‌کند، احساس نداشتن زمان کافی برای کار کردن با بازیکنان به طور ایده‌آل تا جام جهانی در تیم است. البته ما امیدواریم که فدراسیون بتواند به ما کمک کند. برای مثال حریفان ما را هر چه سریع‌تر تعیین کند تا اینکه تمام آماده‌سازی‌های چه فنی و چه لجستیکی بتواند به بهترین شکل انجام شود. اگر تصمیمات سریع و صحیح انجام شود، ما می‌توانیم بهتر کار کرده و شرایط بهتری را برای بازیکنان فراهم کنیم تا تکامل پیدا کرده و رشد کنند.

نظر اوسیانو کروز مربی تیم ملی درباره بزرگترین نگرانی کی روش و همکارانش

نمی‌دانم باشگاه به چه منابع مالی دست پیدا کرده که اینگونه بدهی‌های گذشته را تسویه کرده است. خدا کند این حرف راست و درست باشد و دیگر هیچ طلبکاری از گذشته به این باشگاه رجوع نکند که البته من به شخصه بعید می‌دانم اینگونه باشد. اما اگر از این پس هر طلبکاری پیدا شود مسئولیت آن به همه آقایان باز می‌گردد.

صحبتهای قابل توجه اولیایی مدیرعامل سابق استقلال درباره وضعیت مالی این باشگاه

در روبین کازان غریبه نیستم. همیشه کنار سردار هستم و او مثل برادر بزرگتر من است. سردار مثل کوه پشتم است و در تمرینات هم به من کمک می‌کند. مثلا می‌گوید این کار را انجام بده و آن یکی را نه. خدا را شکر یکی مثل سردار کنارم هست که می‌تواند راهنمایی‌ام کند.

بخشی از گفتگوی رضا شکاری با روزنامه ایران ورزشی. او امیدوار است که بردیف او را به تیم اصلی روبین کازان ببرد

همه این اتفاقات به خاطر یک نفر است. من نمی‌خواهم از او نام ببرم اما همه چیز زیر سر آن یک نفر است. شرکت گروه ملی 60، 70 میلیارد پول بلوکه شده در قوه قضاییه داشت که قول داد اگر این مشکل حل شود و زودتر پول را بگیرند بخشی از آن را به باشگاه بدهند، با تلاش همه، مشکل حل شد اما او سر قولش نماند و پول را نداد. الان هم همان شخص اجازه کار نمی‌دهد. از یک طرف می‌گوید ما به باشگاه کاری نداریم و پول نمی‌دهد اما از طرف دیگر اجازه نمی‌دهد باشگاه واگذار شود. به همین دلیل مشکلات هر روز بیشتر از قبل می‌شود.

عامل اصلی مشکلات استقلال خوزستان از دید پورموسوی سرمربی سابق این تیم

۲    
آی اسپورت
2017-11-14 09:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر