فهرست
مسلمان – برانکو، یک رویارویی جذاب
مسلمان – برانکو، یک رویارویی جذاب

مسلمان – برانکو، یک رویارویی جذاب

آی اسپورت - رویارویی برانکو و مسلمان اگر حساس‌تر از تقابل برانکو و منصوریان نباشد، کم‌اهمیت‌تر از آن هم نیست. به ویژه که ستاره‌ی پیشین پرسپولیس حالا بازوبند کاپیتانی ذوب‌آهن را هم به بازو می‌بندد و همین هفته‌ی پیش با یک پنالتی دروازه‌ی فولاد را باز کرد. محسن مسلمان بعد از سال‌ها به ذوب‌آهن برگشته و شاگرد مردی شده که در تیم امید هم مربی‌اش بود و رابطه‌ی دوستانه‌ای با هم دارند. به احتمال زیاد علیرضا منصوریان با در نظر گرفتن آنچه بین مسلمان و برانکو گذشته، در بازی با پرسپولیس هم این بازیکن را با بازوبند کاپیتانی به میدان خواهد فرستاد.

شاید خیلی‌ها تصورشان این باشد که مسلمان در این بازی سراغ برانکو ایوانکوویچ نرود و با همبازیان سابقش هم برخوردی سرد داشته باشد اما واقعیت این است که او به شکلی حرفه‌ای سلیقه‌ی برانکو را درک کرده و با این موضوع و جدایی‌اش از پرسپولیس تا حدودی کنار آمده است. پس می‌توانیم انتظار داشته باشیم که پیش از بازی سراغ برانکو برود و با بازیکنان پرسپولیس هم برخورد گرم و صمیمانه‌ای داشته باشد.

پیش‌بینی برخورد دوستانه‌ی هواداران با محسن مسلمان هم که دیگر کار سختی نیست. هوادارانی که کل فصل قبل و در زمان نیمکت‌نشینی این بازیکن نام او را صدا زدند اما برانکو سر حرفش ایستاد و به مسلمان خیلی کم میدان داد. با این حال از آنجا که مسلمان به نوعی از پرسپولیس کنار گذاشته شد و بر خلاف میل باطنی‌اش پرسپولیس را ترک کرد، حتما هواداران باز هم تحویلش می‌گیرند و او تشویق خواهد شد و این خودش بهترین اهرم است برای بالا بردن انگیزه‌های این بازیکن برای اثبات توانایی‌هایش به برانکو که از او امید بریده بود.

فوتبالی

۶ ۱  
آی اسپورت
2018-12-01 18:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
....
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷، ۱۹:۳۰
هر دوتاشون عشقن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر