فهرست
بشار علیه شایعات؛ به سوی لیگ و آسیا!
بشار علیه شایعات؛ به سوی لیگ و آسیا!

بشار علیه شایعات؛ به سوی لیگ و آسیا!

آی اسپورت – بشار رسن یکی از بی حاشیه تمرین بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس بوده که در این سال ها عملکرد درخشانی را با پیراهن این تیم از خود نشان داده و در صعود سرخ ها به فینال آسیا نیز نقش پررنگی را به جای گذاشت. اما در روزهای اخیر بحث جدایی او به میان آمد و این ستاره حتی با انتشار یک استوری و سپس ویدیوی ۹ دقیقه، پایان همکاری اش با این تیم را اعلام کرد.

ولی این پایان کار پرسپولیس و ستاره عراقی نبود؛ مدیران این باشگاه و همچنین کادرفنی اجازه فسخ قرارداد را ندادند و بشار نیز حالا آماده حضور در تمرینات شده و در روزهای آینده به شاگردان گل‌محمدی اضافه می‌شود تا برای شروع لیگ استارت بزند.

بنابراین در شرایطی که شایعاتی عجیب پیرامون این بازیکن وجود دارد اما او و مدیربرنامه اش در روزهای آینده توافقی را با وکیل پرسپولیس نهایی خواهند کرد و بشار نیز در پرسپولیس خواهد ماند تا در فینال آسیا و البته لیگ بیستم برای تیمش نقش آفرینی کند.

ستاره شماره پنج قرمزپوشان که بازیکنی پرهوادار در میان پرسپولیسی ها محسوب می‌شود، پس از ویدیوی منتشره نیز هیچ واکنشی نشان نداد و حتی مخالفت مدیران و کادرفنی پرسپولیس هم سبب نشد تا دست به عصیان بزند و برای سرخ ها همان هافبک خوش اخلاق باقی بماند.

 

ورزش سه 

۷    
آی اسپورت
2020-10-18 22:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر