فهرست
افشاگری روز؛ پیشنهاد فتاحی به فولاد چه بود؟
افشاگری روز؛ پیشنهاد فتاحی به فولاد چه بود؟

افشاگری روز؛ پیشنهاد فتاحی به فولاد چه بود؟

آی اسپورت - در میان هیاهوی دیدار فولاد خوزستان و پرسپولیس که روز یکشنبه گذشته در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد، اتفاقاتی رخ داد که از اخبار رسمی رسانه‌ها جا ماند. یکی از آن اتفاقات، پیشنهاد سعید فتاحی به هیات فوتبال اهواز بود که در نوع خود جالب به نظر می‌رسید.

فتاحی در گفت و گوی تلفنی با برنامه ۹۰، از پیشنهاد خود پرده برداشت و گفت: «ما نامه زدیم به خوزستان و در آن متذکر شدیم پرسپولیس درگیر مسابقات زیادی است و امکان لغو بازی را نداریم، اما اگر در اهواز نمی‌توانند بازی را برگزار کنند، استادیوم دیگری در استان خوزستان معرفی کنند تا فولاد در شهر دیگری مقابل پرسپولیس به میدان برود. اتفاقا این موضوع را قانون هم پیش بینی کرده و هیچ مشکلی پیش نمی‌آمد. به هر حال سازمان لیگ برگزار کننده بازی هاست، ولی نظم و امنیت برعهده نهاد‌های دیگر مثل شورای تامین هر استان است. آن‌ها گفتند که این پینشهاد شدنی نیست و قرار بر این شد که بازی همان روز ۲۱ بهمن برگزار شود.»

جزئیات دیگری که فتاحی در موردش صحبت کرد نیز در نوع خود جالب بود: «شورای تامین ساعت ۲۱ روز شنبه گفت بهتر است بازی را روز ۲۲ بهمن و بعد از راهپیمایی برگزار کنیم. ما هم این موضوع را به آقای عرب سرپرست باشگاه پرسپولیس انتقال دادیم، چون حق پرسپولیس بود که با این پیشنهاد موافقت یا مخالفت کند، ولی سرپرست باشگاه پرسپولیس اعلام کرد امکان ندارد در روز دیگری بازی کنند. ما هم موضوع را پیگیری کردیم و ساعت ۱۲ و نیم شب در تماس با استاندار خوزستان به این نتیجه رسیدیم که بازی همان روز یکشنبه انجام شود.» 

۴ ۳  
آی اسپورت
2019-02-12 11:59:00
نظر دهید

۳ نظر
انعکاس 38 دقیقه و 6گل العین(تیم چهارم امارات) به تیم سوم ایران
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷، ۱۲:۰۹
یسوال،چرا اون کیسه کش بی پدر با اسامی مختلف انقد گرسنشه میاد زیر خبرای پرسپولیس چیز خوری؟ حرومی فک کردی با چنتا اسم کامنت بزاری خودتم جواب خودتو بدی زیاد جلوه میکنی بی اصالت ، یا فحش دوست داری صیغه زاده؟
۴
رضا
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷، ۱۲:۱۵
زنده باد فولاد خوب پرسپولیسو لوله کردیم اگر داور اجازه میداد ۳ - ۱ میشد . گل اول فولاد کاملا درست بود تازه بیرانوندم باید اخراج میشد .
محسن آبی
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷، ۱۴:۱۳
از چند ماه قبل اعلام شده بود که مشکل امنیتی هست....چندین تفر رو بازداشت کرده بودن در همین رابطه...نمیدونم‌چطور من یک شهروند عادی اهوازم میدونم ولی سازمان لیگ و شورای تامین از قبل نمیدونستن!!!!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر