فهرست
کنایه آذری به تعویضی‌ها؛ عطایا یا رجب‌زاده؟
کنایه آذری به تعویضی‌ها؛ عطایا یا رجب‌زاده؟

کنایه آذری به تعویضی‌ها؛ عطایا یا رجب‌زاده؟

آی اسپورت - «امیر قلعه‌نویی امسال در ذوب‌آهن  به برخی‌ها آزادی عملکردی داده که در خواب هم نمی‌دیدید. این بازیکنان ظرفیتش را نداشتند که چنین آزادی عملی داشته باشند. این بازیکنان یا باید خودشان را تغییر بدهند یا از ذوب‌آهن بروند. این‌طور که نمی‌شود هرکس به فکر خودش باشد و نفهمد که کجا رشد کرد و از کجا به فوتبال ایران معرفی شده است.  تیم تا دقیقه 70 کارش را می‌کرد، اما بعد از آن تحت تحت‌الشعاع تعویض‌ها قرار می‌گیرد، نمی‌دانم دیگر چه بگویم. بازیکنانی که به عنوان بازیکن تعویضی به زمین می‌آیند، باید دو برابر بیشتر تلاش کنند.»

این بخشی از مصاحبه سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن با تسنیم است. او در این مصاحبه از بازیکنانی که در بازی با الدحیل قطر به عنوان یار تعویضی به زمین آمدند گلایه کرده و با طعنه به آنها مدعی شده امیر قلعه‌نویی به آنها بیشتر از ظرفیت‌شان آزادی عمل داده است!

قلعه‌نویی در بازی با الدحیل قطر ربیع عطایا، اکبر ایمانی و مهدی رجب‌زاده را در نیمه دوم به زمین فرستاد. البته رجب‌زاده بعد از دریافت گل دوم و ایمانی بعد از خوردن گل اول به زمین آمدند اما ربیع عطایا در زمانی وارد بازی شد که ذوب‌آهن از میزبانش پیش بود و به نظر می‌رسد منظور اصلی آذری از این جملات همین بازیکن باشد. عطایا یک بازیکن تکنیکی و پا به توپ است که در بعضی بازی‌ها بیش از اندازه رو به حرکات انفرادی می‌آورد و کار تیمی ذوب‌آهن را مختل می‌کند. البته ممکن است مهدی رجب‌زاده هم یکی دیگر از بازیکنانی باشد که مورد انتقاد آذری است. این دو نفر در اوایل امسال و به دنبال شکست سنگین ذوب‌آهن در برابر العین در لیگ قهرمانان آسیا، دچار اختلاف شدند و آذری اعلام کرد اگر رجب‌زاده از شرایطش در تیم ناراضی است می‌تواند ساکش را جمع کند و برود! این دو مدتی بعد با هم آشتی کردند اما مشخص بود که این آشتی صوری است و روابط آنها دیگر مثل قبل نیست.   

۱ ۱  
آی اسپورت
2018-02-15 17:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
Ooof
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۵۸
بابا تو رو قران مطلب مینویسین اقلا عین ادم بنویسین. اولین تعویض ایمانی بود که وقتی اومد یک هیچ جلو بودن. تعویض دوم ربیع عطایا بود که وقتی اومد دو یک عقب بودن و تعویض اخر رجب زاده. معلوم نیست از کدوم حروم لقمه ای پول گرفتین که بیاین این بازیکن لبنانیه رو بکوبین. خیلی بی شعورین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر