فهرست
اعتراض ایرانجوان؛ هزینه‌ ما با چه کسی است؟
اعتراض ایرانجوان؛ هزینه‌ ما با چه کسی است؟

اعتراض ایرانجوان؛ هزینه‌ ما با چه کسی است؟

آی اسپورت – قابل پیش بینی بود که لغو بازی استقلال و ایرانجوان بوشهر صدای تیم میهمان را دربیاورد. چرا که تیم‌های لیگ یکی عمدتا از لحاظ مالی دچار مشکل هستند و یک روز اقامت بیشتر در شهرهای دیگر هزینه‌های زیادی برای‌شان در پی دارد. حالا هم سرپرست باشگاه بوشهری به لغو بازی معترض است.

-متأسفانه از همه لحاظ ضرر کردیم، در حال حاضر تمام تیم‌ها در تعطیلات هستند ولی ما گیر بازی استقلال هستیم. حالا که لغو شده مشکلاتمان بیشتر و هزینه‌ها دوچندان شده است، متأسفانه وقتی که من با فتاحی صحبت کردم مسئول هتل فهمید و به من گفت هتل جا ندارد، ما قبلاً رزرو کردیم و فقط می‌توانیم ۴ اتاق به شما بدهیم.

-این همه آدم به نظر شما در ۴ اتاق جا می‌شوند؟ بعضی از بازیکنان ما امشب بلیت دارند و بعضی هم فردا، با توجه به اینکه هزینه‌ها قرار است دو چندان شود به احتمال زیاد با صحبت‌هایی که با مسئولین بوشهر انجام دادیم راهی بوشهر شویم، اگر باشگاه استقلال، سازمان لیگ هزینه ما را در این یکی دو روز آینده متقبل می‌شوند می‌مانیم و مقابل این تیم بازی می‌کنیم.

-طبق قانون ۲۴ ساعت بعد باید بازی برگزار شود، با توجه به اینکه فردا بازی پرسپولیس با صنعت نفت است این بازی را به روز چهارشنبه موکول کنند و ما فردا بازی کنیم. وقتی با فتاحی صحبت کردم گفت به احتمال زیاد چهارشنبه بازی برگزار شود پس ممکن است به خاطر آلودگی هوا چهارشنبه هم بازی برگزار نشود.

-باز هم می‌گویم اگر هزینه‌های مان را متقبل شوند ما می‌مانیم وگرنه به احتمال زیاد تهران را ترک خواهیم کرد چرا که هزینه‌ها دوچندان شده و در حال حاضر هتل هم جایی ندارد که ما بخواهیم بمانیم، فشار از دو جهت به تیم ما وارد شده و زیاد است.

۴    
آی اسپورت
2017-12-18 11:32:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر