فهرست
افشاگری روز؛ فرارداد ویلموتس 160میلیارد تومان است!
افشاگری روز؛ فرارداد ویلموتس 160میلیارد تومان است!

افشاگری روز؛ فرارداد ویلموتس 160میلیارد تومان است!

آی اسپورت - رضا جلالی کاندیدای انتخابات فدراسیون فوتبال که نتوانست در فرآیند انتخابات حضور داشته باشد طی یک بیانیه اعلام کرد که به زودی در خصوص فساد در فوتبال افشاگری می‌کند. متن بیانیه او به شرح زیر است:

«قابل توجه ملت بزرگ ایران، آیا می دانید قرارداد ویلموتس ۷.۸۷۵.۰۰۰ یورو معادل ۱۶۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ میلیارد تومان است؟ پاسخگو کیست؟

مردم عزیز کشور ایران اسلامی، دست اندرکاران فدراسیون فوتبال، روسای هیئت فوتبال، مدیران عامل باشگاه های لیگ برتر و لیگ آزادگان و اعضای محترم مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال

سلام علیکم

در زمینه توسعه و بالندگی فوتبال، ایجاد بسترهای پایدار اقتصادی ، برنامه محور بودن فدراسیون در کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت،  جلوگیری از حقارت فوتبال ایران در عرصه‌های داخلی و بین المللی، دست یافتن به سکوهای افتخار آسیا و جهان، عزت تیم ملی و باشگاه‌ها، تمرین دموکراسی در فوتبال ، فقرزدایی فرهنگی و اقتصادی و چگونگی استفاده از نیروی انسانی نخبه و متخصص حرف های گفتنی زیادی دارم که به سمع و نظر شما خواهم رساند.

گفتنی ها و دردهای فراوان برای انتخابات و همچنین اهالی آن، نقض حقوق مردم بزرگوار و مقامات تصمیم گیر و تصمیم ساز وزارت ورزش و مقامات بلند پایه نظام جمهوری اسلامی ایران وجود دارد اما با توجه به اهمیت انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در آدینه روز پیش رو و  به منظور دوری از یاس و ناامیدی و تاکید بر شور و اشتیاق در انتخابات ناگفته‌های پیدا و پنهان خود را در تاریخ سوم اسفند طی نشستی خبری به صورت مبسوط حضورتان تقدیم خواهم نمود.

آنچه گفته خواهد شد ضمن رضایت خداوند منان در راستای عزت، شفافیت و جلوگیری از فساد سیستماتیک در ورزش پرطرفدار فوتبال برای مردم ایران اسلامی بیان خواهد شد. بنده بر این جمله بسنده می‌کنم که در ایران اسلامی نه قحط الرجال است و نه جهل الرجال، بلکه کشف الرجال است. زمان و مکان نشست خبری متعاقبا خدمت ارباب جراید و صاحبان رسانه‌ها اعلام خواهد شد.

با تقدیم احترام، اردتمند، رضا جلالی

جانباز ۷۰ درصد،استاد دانشگاه و پیشکسوت فوتبال»

۱ ۲  
آی اسپورت
2020-02-19 00:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
حسین
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸، ۰۸:۵۶
ایران ، نه ایران اسلامی
۱
سروش
چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۸، ۱۰:۲۰
دیگی که برای من نجوشید ...
خاصیت بارز افرادی که در یک پست شایستگی ندارند
حیف اسم جانباز که شماها کثیف می کنید
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر