فهرست
جادوگر در خونه‌به‌خونه؛ رام كردن مرد سركش!
جادوگر در خونه‌به‌خونه؛ رام كردن مرد سركش!

جادوگر در خونه‌به‌خونه؛ رام كردن مرد سركش!

آی اسپورت - خونه‌به‌خونه بابل، كجای كارش ایراد دارد كه از سرمایه‌گذاری در لیگ یك و هزینه كردن در جام آزادگان طرفی برنمیبندد و نتیجه‌ای نمیگیرد! چرا؟ غلط كار كجای كار است!

1-خونه‌به‌خونه، یك نكته را «بد» فهمیده كه «هی» مربی عوض می‌كند و باز هم بازنده می‌شود! درباره خونه‌به‌خونه كه حالا نادر دست‌نشان را بالای سر خود دارد یك سؤال دیگر هم جواب میطلبد: این تیم چه مهره ماری در آستین خود دارد كه توانسته است علی كریمی را در حضور و با اول شخص بودن علیرضا مرزبان و پس از او نادر دست‌نشان حفظ كند! علی كریمی كه نتوانست با كارلوس كی‌روش و نوع مدیریت یكه‌سوارانه‌اش كنار بیاید و با تیم ملی به جام جهانی نرفت، كار كردن در سلسله مراتب خونه‌به‌خونه را چگونه رعایت میكند و با مرزبان و دست‌نشان كنار می‌آید؟ آن هم نه به عنوان «اول مرد!» آن هم به عنوان كسی كه حرف آخر را نم‌زند و حرف اول را هم! رام كردن مرد سركش قلقی دارد و هنری می‌خواهد كه هر كسی ندارد!

2- استقلال رسیده بود به جای بدی كه خوب تصمیم گرفت! خوب وارد ماجرا شد و خوب تدبیر كرد! دعوای تیم خراب‌كن ختم به‌ خیر شد! طرفین آشتی كردند و همه با هم كوتاه آمدند! استقلال، قدر تیمش را دانست! قدر بازیكنانش را به جا آورد و دانست كه برنده‌ آینده است و مالك روزهای پیش‌رو! استقلال حلوای نقد و شیرین پروسه رشد را، به سركه ترش و تند و نسیه احتمالات نفروخت و تصمیمی اتخاذ كرد به سود همه و به نفع بزرگانی كه جوانترند! به سود جوانانی كه همین حالا هم بزرگند! استقلال قدر نعمت جوانی تیمش را دانست و از افتادن به چاله تصمیم‌های حاد سر باز زد و اجازه نداد، زخم‌های كهنه كه ناسود و ناجور شده‌اند سر باز كنند! در یك كلام، استقلال عقل ورزید و از یك تهدید، به لطف افكاری آمیخته به تدبیر، فرصت‌های چندی آفرید! در این میان، جهان به كام جوانان استقلال چرخید! یعنی جوانان استقلال، دنیا را به نفع خود چرخاندند!

 3- داوری‌ها شور بودند، شورتر شدند! هم صدای خداداد احساساتی درآمد، هم آجورلو از دست داوریها- نمیگوییم از شر داوریها- دست به قلم شده! تدبیری باید! راهكاری كه پنالتی را باطل نكنند!

۶ ۱  
آی اسپورت
2017-01-30 12:32:00
نظر دهید

۱ نظر
پرسپولیس واقعی
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۲۶
خونه به خونه حتی خودش هم میدانست که راهش به لیگ برتر نمی رسد.
انگار پول مفت گیرش آمده که خرج ستارهای سوخته ای میکنه که از تیم شهرخودشان هم بیرون انداخته شدند. حالا ملوان کجاست ؟.
این تیم آدم را بد جوری یاد استیل آذین می اندازد مخصوصا با علی کریمی اش.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر