فهرست
زوج خط حمله استقلال؛ فعلا همان همیشگی
زوج خط حمله استقلال؛ فعلا همان همیشگی

زوج خط حمله استقلال؛ فعلا همان همیشگی

آی اسپورت - بازگشت شیخ دیاباته به تمرینات استقلال در آستانه بازی حساس با سپاهان، خبر بسیار خوبی برای آبی ها بود. دیاباته که بعد از توافق مالی با باشگاه، با انگیزه بالا به تمرینات بازگشته بود، یکی از امیدهای اصلی استقلالی ها برای بازی حساس هفته پایانی نیم فصل اول به شمار می رفت. دیاباته که معمولا دوری از میادین تاثیر زیادی در گلزنی هایش نمی گذارد، با دبل مقابل تراکتور در تبریز (هفته یازدهم) نوید یک بازگشت توفانی دیگر را به آبی ها داد اما خیلی زود بازهم مصدوم شد و از ترکیب دور ماند. او این هفته با استقلال تمرین کرد ولی او امروز هم در جلسه تمرینی به صورت اختصاصی کار کرد و همچنان از تمرینات گروهی به دور بود تا مشخص شود او نیز نمی تواند استقلال را در دیدار مقابل سپاهان همراهی کند.

به این ترتیب، محمود فکری برای خط حمله تیمش همچنان باید روی ارسلان مطهری و مهدی قایدی حساب باز کند. مهدی قایدی در همه بازی های نیم فصل اول برای استقلال به میدان رفته است. او که هفته گذشته یک پنالتی گرفت و خودش هم آن را خراب کرد، تا کنون 4 گل زده است. قایدی از نظر کمی گل های زیادی در این فصل نزده اما از نظر کیفی، گل های او معمولا گل های حساسی بوده اند، مثل گل ثانیه های واپسینی که به پرسپولیس زد و تیمش را از شکست در دربی نجات داد.

در کنار قایدی، همان گونه که گفتیم، فکری باید از مطهری استفاده کند. ارسلان فصل گذشته حضور رویایی را در استقلال داشت و در لیگ بیستم نیز در جمع آبی ها ماند. او هم مثل قایدی در تمامی بازی های این فصل به میدان رفته است. ارسلان تا جای کار 3 گل برای استقلال زده که مهمترین گل او مقابل پرسپولیس بود که در همان شروع کار، حریف را شوکه کرد. حال مطهری و قایدی که روی هم 7 گل و 3 پاس گل در این فصل داشتند، زوج خط حمله تیم فکری را در دیدار تعیین کننده با سپاهان تشکیل خواهند داد.

     
آی اسپورت
2021-02-11 16:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر