فهرست
کادوی فرهنگی؟ بابا پادو پولش را می‌خواهد!
کادوی فرهنگی؟ بابا پادو پولش را می‌خواهد!

کادوی فرهنگی؟ بابا پادو پولش را می‌خواهد!

آی اسپورت - شنبه شب خبر رسید که حسین قریبی، سفیر ایران در برزیل در دیدار با پادوانی، هدایا و سوغاتی‌های ایرانی را به این بازیکن مصدوم و خانه‌نشین هدیه داد و از تلاش‌های او قدردانی کرده است. بعد از انتشار این خبر هم امیرمهدی علوی سخنگوی فدراسیون فوتبال با انتشار تصویری از این دیدار نوشت: «لئاندرو پادوانی و حسین قریبی، سفیر ایران در برزیل دیدار داشتند. پادو در این نشست با احترام به تمام از ایران و خاطرات خود در کشورمان یاد کرد. او مدت‌ها بود از منزلش بیرون نیامده بود. جملات شیرین فارسی و روحیه پادو از نکات جالب نشست امروز بود.»

ما در وهله اول از سفیر محترم ایران در برزیل تشکر می‌کنیم. واقعا دست‌شان درد نکند که حال و احوالی از مدافع سابق استقلال پرسیدند که سلامتی‌اش را برای این تیم داده است! ولی اصلا حس خوبی به این جور دیدارها نداریم! راستش بعید می‌دانیم این جور دیدارها نتایج خوبی داشته باشد. یادمان نرفته که سفیر ایران در کرواسی هم چندبار با برانکو ایوانکوویچ دیدار کرد و هر بار خبر از یک گفتگوی دوستانه با نتایجی خوب می‌داد اما حالا تنها چیزی که از برانکو برای پرسپولیس مانده یک شکایت سفت و سخت است که ظاهرا قرار نیست تخفیفی هم در کار باشد!

ماجرا البته فقط این دیدارهای فرمالیته نیست. حتی متن نوشته آقای علوی هم جوری است که حس می‌کنیم دارند سر پادو منت می‌گذارند که باعث شده‌اند بعد از مدت‌ها از خانه‌اش بیرون بیاید و بادی به کله‌اش بخورد! شاید هم زیادی بدبین شده‌ایم ولی از یک چیز مطمئنیم! این که این دیدارها و کادوهای فرهنگی به پادو اصلا به درد این بنده‌خدا نمی‌خورد. احتمالا در ایران که بوده از این جور کادوها زیاد گرفته است. الان تنها چیزی که حال پادو را خوب می‌کند گرفتن مطالبات چندساله‌اش از استقلال است. اگر می‌توانید پول او را از استقلالی‌ها بگیرید و به او بدهید. به خدا ثواب این کار از صدتا دیدار نمایشی و دادن کادوهای فرهنگی بیشتر است!

۸    
آی اسپورت
2020-05-19 00:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر