فهرست
چه کسی از قرارداد رسن با موبایل عکس گرفت؟
چه کسی از قرارداد رسن با موبایل عکس گرفت؟

چه کسی از قرارداد رسن با موبایل عکس گرفت؟

آی اسپورت - روزنامه گل با تیتر هزینه ده میلیاردی ماندن بشار،سه صفحه از قراردادی که رسن مقابل سید جلال حسینی امضا کرده است را منتشر می کند. با نگاه کردن به سه صفحه از قرارداد بشار رسن، متوجه می شویم که شخصی از صفحات قرارداد بشار رسن عکس گرفته و در اختیار این روزنامه گذاشته تا به صورت هدفدار و در فرصتی مناسب منتشر کند. عدد این قرارداد 300 هزار دلار برای یک فصل است اما نکته عجیب درباره این قرارداد ، نداشتن امضای باشگاه روی قرارداد است. انگار خود بشار ویا هر شخصی این قرارداد را نوشته اند، روی کاغذ لوگودار باشگاه قرار داده اند و آن را منتشر کرده اند. قراردادی که تاریخ هم ندارد و همانطور که در تصاویر موبایلی منتشر شده دیده می شود، مهر هم ندارد. قرارداد بدون مهر باشگاه و تاریخ وامضای مدیرعامل مطمئنا حرفه ای و قانونی نیست و ابهامات در قرارداد رسن را بیشتر می کند. قرارداد بدون مهر باشگاه هیچ اعتبار ورسمیتی ندارد.

1
1

به نظر می رسد انتشار این قرارداد پر از ابهام برای فضاسازی منتشر شده که چون قرارداد بشار رسن نزدیک به 10 میلیارد تومان است، امکان بسته شدن قرارداد با این بازیکن وجود ندارد و بهتر است به خاطر صرفه جویی در هزینه ها، بشار از پرسپولیس برود. چیزی که نه هواداران پرسپولیس می خواهند و نه حتی خود برانکو. برانکو بارها در گفت و گوهایش با رسانه ها و حتی با خود عرب و هیات مدیره از آنها خواسته که بشار رسن هر طور هست در پرسپولیس بماند اما با انتشار قرارداد بشار رسن، امکان دارد بسته شدن قرارداد نهایی میسر نشود. بشار رسن هم از این ماجرا به شدت ناراحت شده است. اینکه چرا قراردادی که در حضور او و سید جلال بسته شده و کسی از محتوایش خبر نداشته و حتی قرارداد اولیه بوده، منتشر شده است؟

فوتبالی به قرارداد دوم واصلی بشاررسن بازیکن عراقی با پرسپولیس دست پیدا کرده و به دلایلی تنها یک صفحه از آن را منتشر می کند. قراردادی که کاملا قانونی است و مشخص است که با قرارداد منتشر شده در روزنامه گل فرق دارد.

2
2

سوال اینجاست چه کسی از قرارداد رسن با باشگاه پرسپولیس عکس گرفته و آن را به رسانه ها داده است؟ آیا هدف این بوده که مبلغ قرارداد رسن رسانه ای شود تا این ماجرا مانع از بسته شدن قرارداد او با باشگاه باشد یا اینکه به باشگاه فشار بیاید و زودتر پول رسن را جفت و جور کند؟ بشار رسن حدود سه ماه است که حقوق نگرفته و همین ماجرا باعث شد او با دلخوری تهران را ترک کند. رسن از قطر و عربستان پیشنهادهایی هم دارد اما مثل او هم دوست دارد در پرسپولیس بماند.

فوتبالی

۴    
آی اسپورت
2019-05-23 17:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر